101 Yüzbir Okey Plus

Cep Telefonunda 101 ve Okey Keyfi

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Peak Games
indir.com gezginler.net

   101 Yüzbir Okey Plus adlı bu uygulamayla yüzbir veya okey oynamak çok daha keyifli.    İnternete erişiminizin olduğu her yerde dilerseniz facebook üzerinden arkadaşlarınızın odasına girip arkadaşlarınızla sohbet ederek oynayabilirsiniz, dilerseniz hiç tanımadığınız insanların kurduğu odalara girip yeni dostlukların kapısını açabilirsiniz. Tabii ki sadece odalara girme gibi bi zorunluluğunuz yok, isteğinize bağlı olarak da odayı tamamen kendiniz açıp katılımcı bekleyebilirsiniz. 

İndirme Sayfası (indir.com)

- Facebook'ta 1.000.000'dan fazla kişinin oynadığı 101 YüzBir Okey Plus şimdi Android'te, hem de ücretsiz !- 3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak, arkadaşlarınla veya 1.000.000 ‘dan fazla Facebook kullanıcısına karşı 101 YüzBir Okey keyfini “101 YüzBir Okey Plus” farkıyla yaşa.- Online olan arkadaşlarını görüp tek tıkla masalarına katılabilir,- 101 YüzBir Okey oynarken sohbet ederek sosyal çevreni genişletebilir,- Facebook hesabının dışında misafir olarak da girip oynayabilirsin.- 101 YüzBir Okey keyfini doya doya yaşaman için ilk indirdiğinde ve her gün binlerce çip BEDAVA !- Facebook'ta milyonların oynadığı en hızlı, en seri ve en sıradışı 101 YüzBir Okey oyunu olan 101 YüzBir Okey Plus ’ın eğlenceli dünyasında arkadaşların yerlerini aldılar, şimdi sen de katıl !

HEMEN OYNAİstersen "Hemen Oyna" 'ya tıklayarak hiç beklemeden sistemin seni oturtacağı masalarda saniyeler içerisinde 101 YüzBir Okey oynamaya başlayabilirsin.

ODA SEÇDilersen farklı seviyelere göre oyuncuların bulunduğu özel odalardan birinde 101 YüzBir Okey keyfini yaşayabilir, her gün oynayarak efsaneler arasına girebilirsin.

MASA AÇBunlardan hiç biri sana göre değil, o zaman istediğin bahis miktarını belirleyerek kendi masanı aç.

ARKADAŞLARIN ile OYNAArkadaşlarım listenden o an online olan Facebook arkadaşlarını görebilir, doğrudan onların masasına katılarak birlikte 101 YüzBir Okey keyfini yaşayabilirsiniz.

MÜZİK KEYFİNDEN GERİ KALMA !101 YüzBir Okey oynarken müzik keyfinden neden geri kalasın? Senin için her şeyi düşündük, dinlemek istediğin parçaları seç hem 101 YüzBir Okey oyna hem seçtiğin müziklerle keyfini ikiye katla.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;