360 Security - Antivirus

Android için Antivirüs Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
indir.com

360 Security - Antivirus; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızı tarayarak bulunan tehditleri temizlemenizi sağlayan oldukça faydalı bir antivirüs uygulamasıdır.

Telefonunuz için tek bir dokunuşla virüs taraması, sistem açığı taraması, çöp kutusu taraması ve güvenlik koruması kontrolü yapan hepsi bir arada çözüm olan 360 Security - Antivirus uygulaması ile çift katmanlı 360 QVS antivirüs koruması ve bulut motorlarla sisteminizi en son tehditlerden koruyabilirsiniz.

Çöp kutusundaki dosyaları, özel geçmişi ve bozuk APK'leri temizleyebilir, bu sayede fotoğraflar, müzik ve videolar için megabaytlarca, gigabaytlarca depolama alanı sağlayabilirsiniz.

Uygulama sayesinde bir dokunuşla arka planda çalışan gereksiz uygulamalarını tarayıp kapatın ve özel kullanım geçmişini temizleyin. Ayrıca Kilit Ekranı Güç Tasarrufu modunu etkinleştirerek otomatik temizleme yapabilir ve pil ömrünü uzatabilirsiniz. Ayrıca istenmeyen çağrı ve SMS'leri engelleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra uygulamalarınızı en etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Telefonunuzu kaybetmeniz durumunda hepsi bir arada hırsızlık önleme çözümü. Uyarı, silme, konum bulma, alarm ve kilitleme özellikleri, kayıp bir cihazı geri almanıza ve önemli verileri korumanıza yardımcı olmaktadır. Telefonunuzu sallayarak çalışan görevleri kolayca sonlandırın ve RAM'i serbest bırakarak telefonunuzu güçlendirin.

Oldukça işlevsel bir antivirüs uygulaması olan 360 Security - Antivirus uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;