360 Security Lite

Android İçin Hızlandırma Ve Antivirüs Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com gezginler.net

360 Security Lite uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını çok daha hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde kullanmaları için hazırlanmış antivirüs uygulamaları arasında yer alıyor. Fakat sadece virüslerden korunmanızı değil, aynı zamanda yavaşlıklardan kurtulmanızı da sağlayabilmesi sayesinde bir numaralı yardımcılarınızdan birisi haline geleceğini söyleyebilirim.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı, Android cihazınızda bulunan gereksiz tüm dosyaları temizleyebilmesi ve ayrıca geçici dosya artıklarını da ortadan kaldırabilmesi. Böylelikle gün geçtikçe daha da yavaş hale gelen Android cihazınızı ilk günkü performansına döndürebiliyor, takılmalar, geç açılmalar gibi sorunların üstesinden rahatça gelebiliyorsunuz.

Hafıza yönetimi de gerçekleştirebilen uygulama, arkaplanda gereksiz yere çalışan uygulamalara bir son veriyor ve böylelikle pilinizin boşu boşuna bu uygulamalar tarafından tabiri caizse emilmesine engel oluyor. Devamlı olarak hafızayı boş tutmaya çalışmasına karşın kurtardığı enerjinin harcadığı enerjiden çok daha fazla olduğunu belirtmeden geçmemek gerekiyor.

Elbette bulut virüs tanımlama sisteminden faydalanan 360 Security Lite'ın virüs temizleme ve virüslerden koruma işlevlerini de unutmamak gerekiyor. Devamlı olarak kendi bulut deposunda yer alan virüs tanımlarına göre hareket eden uygulama, böylece virüs ya da tehdit barındırabilecek bir uygulamayla karşılaştığınızda sizi uyarıyor.

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan uygulamaya kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum. Mobil cihazının sistem güvenliğine ve hızına dikkat edenler için en iyi araçlardan bir tanesi.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android işletim sistemlerini kullanan 1GB'dan daha küçük hafızalara sahip mobil cihazlarınız için geliştirilmiş 360 Security Lite uygulaması ile artık cihazlarınız güvende olacak.

En düşük güç tüketimini kullanarak düşük hafızalı cihazlar için özel olarak geliştirilmiş bu antivirüs uygulaması 200 milyondan fazla kişinin de güvenini kazanarak hak ettiği yere gelmiştir. Uygulama ile cihazınızı kötü virüslerden koruyabilir ve çalışma sistemini kontrol altına alarak güvenli işlemler yapabilirsiniz. 

Özel telefon hızlandırıcı, akıllı güç tasarrufu, tutarsız ve yavaşlığın çözümü, dosya temizleme gibi bir çok özelliğe de sahip olan bu uygulama ile cihazlarınızı güvende hissedebileceksiniz. Hızlı tarama özelliği sayesinde tüm cihazı sadece 6 saniyede tarayarak virüs tespiti yapan 360 Security Lite  uygulamasını siz de kullanmalı ve düşük hafızaya sahip cihazınızı güvene almalısınız.

İndirme Sayfası (indir.com)

360 Security Lite:1. En Düşük Güç Tüketimi - 1 GB'tan daha az hafızaya sahip telefonlar için özel olarak tasarlanmıştır2. En Küçük Yükleme Paketi (4MB) - En az yer kaplayan mobil güvenlik ve optimizasyon aracı3. İçinde 1 Numaralı Antivirüs Motoru Var - 200 milyon kişinin güvenini kazandıTelefon Hızlandırıcı ve Güç Tasarrufu - 1 GB'tan daha az hafızaya sahip telefonlar için tasarlanmış ilk uygulama1. Özel Hızlandırıcı: Dünyadaki 1 GB'tan daha düşük hafızaya sahip tüm telefonların %99'u tek tek analiz edilip yeni gibi hızlı çalışmaları sağlandı2. Akıllı Güç Tasarrufu: Bataryayı sömüren uygulamaların saptanıp kapatılarak telefon bataryasının ömrünü %40 artırmak için kaynak kodu seviyesindeki on binlerce uygulama analiz edildi.3. Tutarsız ve Yavaş Senaryoların Çözümü: Tutarsızlığın ve yavaşlığın temel sebebi tanımlandı. Telefonlar artık ekranı kaydırırken ya da Facebook açıkken tutarsız olmayacak ya da ekran kilidi açılırken yavaş çalışmayacak.İstenmeyen Dosya Temizleyici - Telefonun performansını artıran en güvenli temizleme motoru1. İstenmeyen Dosya Temizleyici: Yeni fotoğraf, yeni müzik ya da yeni uygulamalar için yer yok mu? 360 Security Lite Tek Dokunuşta Temizleme özelliğiyle uygulama ön belleklerini ya da istenmeyen dosyaları temizlemenize yardımcı olabilir.2. Büyük Dosya Temizleyici: Büyük dosyaları tanımlar ve temizlemeniz için size ayrıntılı tavsiyeler sunar.3. Whatsapp Küçük Video Ön Bellek Temizleyici: Whatsapp'ın küçük videolarından gelen ön bellek dosyaları zaman içerisinde birikir. Tek dokunuşla hepsini temizleyebilirsiniz. Telefon Güvenliği - İçinde 1 numaralı antivirüs motoru bulunmaktadır1. Akıllı Bulut Taraması ve Antivirüs Sistemi: AV-TEST değerlendirmesinde yedi yıl üst üste birincilik ödülünü kazanan yenilikçi bir QVS + Cloud motoru.2. Çok Katmanlı Gerçek Zamanlı Koruma: Yeni yüklenmiş olan uygulamaları, yeni güncellemeleri ve dosya sistemini tarayarak cep telefonu güvenliğinizi gerçek zamanlı olarak koruyun.3. Hızlı Tarama: Tam kapsamlı tarama sadece 6 saniye sürmektedir. Benzer bir ücretli antivirüs uygulamasından %300 daha hızlıdır ancak %70 daha az yer kaplar. Telefonunuzu daha hafif, daha hızlı ve daha güvenli hale getirmek için tasarlanmış dünyanın 1 numaralı temizleme ve hafıza artırma özelliklerinin bir entegrasyonudur.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;