3D Digital Weather Clock

Android İçin Saat, Hava Durumu ve Batarya Gösterme Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Factory Widgets
tamindir.com indir.com gezginler.net

Android yüklü mobil cihazınızın ekranında kolayca görebileceğiniz ve size saati, hava durumunu ve tahminini, ayrıca sistem durumunuzu gösterebilecek bir araç arıyorsanız 3D Digital Weather Clock uygulamasını deneyebilirsiniz.

Uygulamanın özellikleri kısaca şu şekilde:

- Batarya durumu göstergesi- Hava durumu raporu- Sistem durum bilgisi penceresi- 2 çeşit tahmin tasarımı- Gelişmiş seçenekler- Zaman ayarlı uygulama açma seçenekleri

Hafif ve az yer kaplayan uygulamayı deneyerek tek bir araç kullanarak pek çok merak ettiğiniz bilgiyi sadece ekranınızdan görebiliyor hale geliyorsunuz. Uygulamanın grafik seçenekleri oldukça göze hoş gelecek şekilde hazırlanmış ve kullanımında herhangi bir zorluk bulunmuyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

3D Digital Weather Clock, uygulaması farklı boyut seçenekleri ile saat kullanım imkanı sunulan bir yazılımdır.

Uygulama, kullanıcılara renk seçim desteği ile 12 ile 24 saatlik dilim seçenekleri ile saat kullanım imkanları sunan bir yazılımdır. Android işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulama içerisinde; Tahmini sıcaklık, yüksek, düşük sıcaklık ve her gün için durum açıklaması ile 4 günlük hava tahmini ekranını ayrıntıları ile görüntüleme seçenekleri vardır.

İndirme Sayfası (indir.com)

Telefonunuza 3D olarak saat, takvim, sistem bilgisi koyabileceğiniz bir program. Dijital saat ekranda 4x2 boyutlarında gösterilir.

• 12/24 saat zaman türü seçimi• Saatin üzerinde pil göstergesi• Seçenekler• Sistem bilgisi

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;