3D Fenerbahce Live Wallpaper

Android için HD Kalite Fenerbahçe Duvar Kağıtları

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

3D Fenerbahçe Live Wallpaper, Fenerbahçe'ye gönül vermiş Fenerbahçe taraftarlarının telefonlarında kullanmak isteyeceği arkaplanları içeren bir Android duvar kağıdı koleksiyonudur.

Uygulama tribündeki Fenerbahçe taraftarları, Fenerbahçe bayrakları gibi öğelerin özel anlarının yakalandığı fotoğraflardan oluşan duvar kağıtlarını içermektedir. Her duvar kağıdı özel olarak 3D haline getirilmiş. Duvar kağıtlarını telefonunuzda kullanmak için tek yapmanız gereken uygulamayı açarak dilediğiniz duvar kağıdını seçip "Duvar Kapıdı Yap" tuşuna dokunmaktır. Böylece Fenerbahçe sevginiz akıllı telefonunuza da yansıyacaktır.

Uygulama ayrıca Fenerbahçe duvar kağıtlarını kilit ekranı duvar kağıdı olarak kullanmanıza da izin verir. Bunun için ana ekrandayken Menü - Ayarlar - Kişiselleştir - Ekran - Kilit Ekranı Stili - Duvar Kağıdı yolunu izleyerek kilit ekranınızın duvar kağıdını değiştirebilirsiniz.

Uygulama güncellendikçe yeni duvar kağıtları uygulamanın arşivine eklenmektedir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

3D Fenerbahce Live Wallpaper, Fenerbahçe Spor Kulübü taraflarları için hazırlanmış harika bir masaüstü ekran koruyucusu uygulamasıdır.3D özellikler kullanılarak hazırlanmış olan ekran koruyucuda Fenerbahçe logosu bulunmaktadır. Tüm Fenerbahçe taraflarlarının beğeneceği bir uygulamadır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;