3D Trabzonspor Live Wallpaper

Android İçin Trabzonspor Duvar Kağıdı Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Trabzonspor Türkiye'nin en büyük futbol takımlarından birisi. Bu yüzden pek çok taraftarı ve taraftarlar için geliştirilmiş mobil uygulaması var. 3D Trabzonspor Live Wallpaper da bunlardan birisi.

Eğer koyu Trabzonsporluysanız ve duvar kağıdı olarak her zaman Trabzonspor'u görmek istiyorsanız, bu uygulamayı kullanabilirsiniz. 3D haline getirilmiş fotoğraflardan oluşan pek çok seçenek uygulamada sizi bekliyor.

Uygulamadaki duvar kağıtlarını telefonunuzda kullanmak için tek yapmanız gereken uygulamayı açarak dilediğiniz duvar kağıdını seçip "Duvar Kapıdı Yap" tuşuna dokunmak. Böylece Trabzonspor sevginizi sizinle beraber her yere taşıyabilirsiniz.

Eğer siz de Trabzonspor takımını tutuyorsanız, ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu duvar kağıdı uygulamasını tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

3D Trabzonspor Live Wallpaper; Türkiye'nin dört büyük futbol takımından birisi olan Trabzonspor kulübü taraftarları için özel olarak geliştirilmiş, Android cihazlarınızı takımınızın renkleri ile özelleştirebileceğiniz oldukça kullanışlı bir duvar kağıdı uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz uygulama içerisinde 3D halinde geliştirilmiş birbirinden güzel duvar kağıtları bulunuyor. Dilediğinizi seçerek takım ruhunuzu cihazınıza yansıtabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;