7 Dakika Egzersiz

Android için Spor ve Egzersiz Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: ABISHKKING
indir.com

7 Dakika Egzersiz uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek, günde sadece 7 dakikanızı ayırarak hem fit görünen hem de sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Pek çoğumuzun yoğun iş temposu sebebi ile spor yapmaya ve spor salonların gitmek için vakti olmuyor. Bunun için spor yapmaktan mahrum kalmamanız amacı ile siz kullanıcılarımız için özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulama sayesinde spor yapmak sizin için vakit kaybı ve eziyet olmaktan çıkıyor.

Hayallerinizdeki gibi sıkı ve fit görünen bir vücuda kavuşmanızı sağlayacak olan bu mükemmel uygulamada 12 farklı egzersiz hareketi bulunuyor. Bu hareketleri 30' ar saniye yaparak aralarında 10 saniyelik aralar vereceksiniz. toplamda 7 dakikanın sonunda egzersiz hareketlerinizi tamamlıyorsunuz. Bu egzersiz hareketleri doğru yapabilmeniz için videolu olarak anlatılmaktadır. Egzersizlere başlamanız için sadece start düğmesine basmanız yeterlidir. Bu hareketleri yapabilmek için tek ihtiyacınız olan şey bir sandalye ve bir duvar. Uygulamayı uzun süre kullanarak nasıl bir etki sağladığını görecek ve vücudunuzdaki değişiklikleri görünce daha da motive olacaksınız.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;