Acunn

Android İçin Haber Okuma ve Video İzleme Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Acun Medya
tamindir.com gezginler.net

Acunn uygulaması Acun Medya tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Acunn sitesindeki haberlere daha kolay erişim sağlamanız için geliştirilen bu uygulama Acunn kullanıcılarına güncel haberler ve birçok yarışmanın videosunu sorunsuz sunuyor.

Bildiğiniz üzere Acun Medya'nın yapımcısı olduğu yarışmaları başka sitelerde izlemek mümkün değil. Telif hakkı gereği tüm siteler paylaşmaktan kaçınıyor. Sadece Acunn sitesi üzerinden paylaşılan bu videolara yine bu uygulama sayesinde koaylıkla erişebileceksiniz.

Bu medya şirketinin başlıca yapmış olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye, Survivor ve O Ses Türkiye gibi yarışma programlarına ait çok özel videoları ve resimleri bulabileceğiniz bu uygulamada, yarışma sezonlarında oylamalara ve yarışmacılara da göz atabilirsiniz. Sadece yarışmalara değil tüm dünya üzerinde güncel ve popüler olan tüm haber ve videolara yine bu uygulama sayesinde ulaşabilirsiniz. Tasarımsal olarak sade bırakılan Acunn kullanım açısından biraz daha geliştirilmek istiyor. 

Günlük olarak binlerce kişinin ziyaret ettiği Acunn sitesinin özel uygulaması ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş. Şu an bulunduğunuz sayfanın üst kısmından rahatlıkla indirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Acunn.com Android uygulaması artık Google Android Market'te! Uygulamamız sayesinde her nerede olursanız olun yapımcılığı Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilen Survivor; jüri üyeliğini Hülya Avşar Eser Yenenler ve Acun Ilıcalı'nın yaptığı Yetenek Sizsiniz; moderatörlüğünü Acun Ilıcalı'nın, jüri üyeliklerini ise Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş'in yaptığı O Ses Türkiye ve sunuculuğunu Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un gerçekleştirdiği Üç Adam gibi programların tekrarlarına ve ayrıca hiçbir yerde olmayan özel görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Acunn.com Android uygulamasıyla Süper Lig maç bilgilerine, Galatasaray haberleri, Fenerbahçe haberleri, Beşiktaş haberleri, Trabzonspor haberleri ve daha birçok Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Acunn.com Android uygulaması sayesinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca, dünyadaki tüm gelişmeleri, gündem, spor ve magazin haberlerini de anında okuyabilirsiniz. Uygulama ile birlikte Acunn.com sitesinde yer alan tüm içeriklere ulaşabildiğiniz gibi sadece Acunn.com Android uygulamasına özel içeriklere de ulaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;