Âdet Takvimi

Bayanların adet dönemleri takvimi takip uygulaması

Platform: Android
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: ABISHKKING
tamindir.com indir.com

Adet Takvimi uygulaması, Android mobil cihaz sahibi olan kadınların sahip olmaları gereken uygulamalar arasında. Hem ücretsiz olarak sunulan hem de kolay kullanılır ve göze hoş görünen bir arayüzle birlikte sunulan uygulama, adet günlerini hesaplamaktan tutun da gebelik şansının ölçülmesine kadar pek çok konuda geniş bir destek sunuyor diyebilirim.

Uygulamanın bu temel işlevlerini listelemek gerekirse;

  • Adet takvimi oluşturma
  • Gebelik hesabı
  • Belirtiler ile gebeliği anlama
  • Kilo ve ısı değerlerine dair bilgiler
  • Birden fazla kullanıcı hesabı
  • Yedekleme imkanları
  • Hamilelik modu

Uygulamayı kullanırken hamile kaldığınızda hamilelik moduna geçiş yapabiliyor, böylece normal adet düzeniniz yerine size özel hazırlanmış bu bölümün araçlarından faydalanabiliyorsunuz. Kullanımınız esnasında internet bağlantısı gerektirmemesi ise bir diğer avantajı olarak karşımıza çıktı.

Lakin forum sitelerini ziyaret etme gibi bazı işlevler için internet bağlantınızın olması gerektiğini de hatırlatalım. Eğer uygulama içerisinde yer alan kişisel verilerinizin korunmasını istiyor ve meraklı gözlerden saklamak istiyorsanız şifreleme özelliğinden de faydalanarak uygulamaya sadece şifreyi bilenler tarafından erişilmesini de sağlamanız mümkün.

Adet takvimi ve periyod takibi konusunda yardımcı bir araç arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Âdet Takvimi, uygulaması bayanların regl dönemlerine ait takvim görüntüleri sunan ve kolay hesaplama işlemlerine yer veren bir yazılımdır.

Uygulama, kullanıcılara Âdet dönemleri ile periyotu takip etmenin yanı sıra hamile kalmaya; hamilelik ya da doğum kontrolünü sağlamaya çalışan kadınlar hakkında her şeyi izlemeye yarayan en kolay kullanımlı bir uygulamadır.

Uygulama içerisinde; google ile entegrasyon mevcut olup tüm ayları kayıt ederek geçmişe yönelik inceleme işlemleri gerçekleştirebilir, kilo ile ısı girişleri ile detaylı periyodik cetvel seçeneklerine yer veren bir yazılımdır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;