Adobe Scan

Adobe Scan

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Adobe
tamindir.com gezginler.net

Adobe Scan'ın OCR yeteneği ile herhangi bir evrağı dijital dökümanlara dönüştürebilirsiniz

Adobe Scan, gördüğünüz herhangi bir evrağı dijital dökümanlara çevirmenize yardımcı olan bir mobil tarama uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir döküman tarama uygulaması olan Adobe Scan temel olarak mobil cihazınızı bir scanner gibi kullanmanıza imkan tanıyor. Telefon veya tabletinizin kamerası aracılığıyla taratmak istediğiniz evrağın fotoğrafını çekiyorsunuz, sonrasında uygulamanın OCR yeteneğiyle bu evraklardaki yazılar algılanıyor. PDF dosyasına dönüştürülen taranmış dökümanlarda yer alan metinler üzerinde değişiklik yapabiliyorsunuz.

Adobe Scan çeşitli düzenleme seçenekleriyle birlikte geliyor. Adobe Scan kullanarak faturalarınızı, notlarınızı, kartvizitleri ve herhangi bir evrağı PDF dosyası yapabilirsiniz. Taradığınız çok sayfalı içerikleri yeniden sıralayabilir, kırpabilir ve döndürebilirsiniz.

Adobe Scan ile tarafığınız dosyaları Office dosyası olarak kaydedebilmeniz de mümkün. Taranan dökümanlar Adobe Document Cloud'da saklanabiliyor. Bu sayede herhangi bir cihazdan bu dökümanlara kolayca erişebiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Ücretsiz Adobe Scan uygulaması, aygıtınızı metinleri otomatik olarak tanıyan (OCR) güçlü ve taşınabilir bir tarayıcıya dönüştürür. Faturalar, notlar, belgeler, resimler, kartvizitler ve beyaz tahtalar dahil her şeyi, yeniden kullanabileceğiniz içeriklere sahip Adobe PDF belgelerine dönüştürün. NASIL ÇALIŞIR?o YAKALAYIN. Her şeyi hassas bir şekilde tarayın. Gelişmiş görüntü teknolojisi kenarları otomatik olarak algılar ve taranmış içeriği netleştirir.o GELİŞTİRİN. Film rulonuzdaki taramalara veya fotoğraflara rötuş yapın. Kolayca önizleyin, yeniden sıralayın, kesin, döndürün ve rengi ayarlayın.o YENİDEN KULLANIN. Taramanızı otomatik metin tanıma özelliğiyle içerik oluşturan yüksek kaliteli Adobe PDF belgelerine dönüştürün.

Bu kadar kolay.

ADOBE SCAN SİZİN İÇİN NE YAPABİLİR?

o HER ŞEYİ, HER YERDEN, HER ZAMAN TARAYIN. Formlar, faturalar, notlar ve kartvizitleri yakalayın. Çok sayfalı belgeleri bile tarayabilir ve tek bir dokunuşla PDF olarak kaydedebilirsiniz.

o İÇERİĞİ GERİ DÖNÜŞTÜRÜN. Ücretsiz, dahili optik karakter tanıma (OCR) sayesinde Adobe Acrobat Reader'da çalışabileceğiniz yüksek kaliteli bir PDF oluşturarak taranmış içeriği yeniden kullanabilirsiniz.

o HAREKET HALİNDE DAHA FAZLASINI YAPIN. Anında erişim ve paylaşım için taramalarınızı Adobe Document Cloud'a kaydedin. Metin arama, önemli bölümleri vurgulama ve notlar ekleme gibi özelliklerle uzun yasal belgelerin bile üstesinden gelebilirsiniz.

o BAĞLANTI KURUN. Adobe Scan, PDF'lerinizle çok daha fazlasını yapmanızı sağlayan dünyanın en iyi belge hizmetleriyle bağlantı kurmanızı sağlar. Düzenleyin, Microsoft Office belgelerine dönüştürün, doldurun ve imzalayın ve imzaları takip etmek üzere gönderin. 

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;