Air Battle: World War

Aksiyon Oyunu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: mobirix
indir.com gezginler.net

Air Battle: World War; Android işletim sistemlerinize sahip tüm mobil cihazlarınız için geliştirilen 1. Dünya savaşına yolculuk yapacağınız heyecan verici bir hava aksiyon oyunudur.

Bir pilot olarak mücadele edeceğiniz ve 1. Dünya savaşının tüm heyecanını birebir yaşayacağınız bu oyunda kendinize ait bir uçağı kullanarak düşman uçaklarını vurmaya çalışacaksınız. Birbirinden farklı özellikteki uçaklardan istediğiniz seçerek düşman cephelerini bombalayabilir ve diğer zorlu seviyelere geçebilirsiniz. 

Farklı temaları, farklı uçak özellikleri ile 50 farklı misyona hayat vereceğiniz bu oyun ile gerçek savaş tarihine dayalı 18 savaşçı ile mücadele edeceksiniz. Ayrıca çeşitli hava durumları ve farklı arazi haritaları ile konumunuzu daha iyi belirleyerek düşmanlarınıza karşı harika stratejiler belirleyebilirsiniz. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Eğer 1.Dünya Savaşı şey farklı 3D aksiyon hava savaş bekliyor gittiniz mi?Şimdi "": Dünya Savaşı Hava Savaşı"" oynayabilir

Hava Savaşı: Birinci Dünya Savaşı size zaman yolculuğu geri üzerinde 1 asır önce çalıştıran sağlar.Sen müttefik güçler ya da birinci dünya savaşında her kampa karşı merkez güçlerin bir pilot olarak mücadele.

Fighters * Temel uçak: Sopwith Camel * Sopwith Triplane * SPAD S XIII * Bristol F.2 * S.E. 5s * Fokker serisi * Albatros serisi

Airships ve balonlar * Graf Zeppelin * Drachen * Tip 800 sıcak hava balon * HMA 23

Zemin birimleri * Tanklar * Zırhlı araçlar * Piyade * Kamyon * Askerlik tren * Güvenlik kuleleri

Sen üzerinde 50 misyonlar var.

Oyun Özellikleri(1) 18 savaşçı Gerçek tarihi dayalı(2) Düşman hava gemileri, sıcak hava balon ve savaşçılar, bombardıman uçakları çoğu(3) 40 Normal misyon ve ekstra 14 özel misyonları(4) Çeşitli hava durumu(5) Çeşitli arazi haritaları

Her görev modları geniş bir yelpazeye sahiptir.İzleme, kesim, yağma, savunma vb.Sadece bir atış, Le Prieur roket kullanarak düşman savaşçıları ve toprak birimlerinin düzine ortadan kaldırabilir. (Sıçrama hasarı)

Bir kalkan tasarruf misyon para yeni gelişmiş savaşçı, roket, ekstra gaz, tamir kiti ve ilahi bir koruma satın alabilirsiniz

Şimdi yola!Batı cephe gökyüzü yanan ateşin içine.1 asır önce seyahat için Zaman WW1 hava savaş bir as pilotu olmak.Gökyüzünün Glory sizi bekliyor!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;