Aktüel Ürünler A101, Bim, Şok

Android için Alışveriş Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Kalkan Studio
indir.com

Aktüel Ürünler A101, Bim, Şok uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve evinizin konforunda bir çok marketin en güncel indirimli ürünlerini takip edebilir, market market dolaşmaktan kurtulabilirsiniz.

Aktüel Ürünler A101, Bim, Şok uygulaması ile bir çok marketin indirim yaptığı ürünleri ve kampanya başlama ve bitiş tarihlerini takip edebileceksiniz. Uygulamada yer alan tüm kampanyalar en güncel kampanyalardır. Uygulama sayesinde hangi ürünün hangi markette indirimde olduğunu takip edebilecek ve fırsatları kaçırmayacaksınız.

Uygulamada yer alan marketler; Bim, A101, Tansaş, Şok, Hakmar, Alternatif Market, İsmar, Kipa, Migros, MedyaMarkt, Carrefour, Kiler, Pehlivanoğlu, Barış Gross, Bauhaus, Avon,Metro,Tansaş, Teknosa, Koçtaş, Bimeks, Tekzen, Neyzen, Pekdemir, Real gibi marketlerdir.

Bu marketlerin tüm ürünlerde yaptığı indirimleri hazırlanan broşürleri ile birlikte bulacaksınız. İstediğiniz marketlerin broşürlerine kolayca ulaşabilmek için uygulamadaki arma butonuna marketin ismini yazmanız yeterli olacaktır. Bu uygulamayı çok seveceksiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;