Amel Defteri (çetele)

Amel Defteri - Çetele Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Bülent Keskin
indir.com gezginler.net
Amel Defteri - Çetele uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda kulluk vazifelerinizi takip edebilir, kendinizi sınayabilirsiniz.
Amel Defteri - Çetele uygulaması içeriğinde kulluk vazifelerinizden yaptıklarınızı yeşil yapmadıklarınızı kırmızı ile işaretleyerek kulluk vazifelerinizin ne kadarını yaptığınızı ve yapmanız gerekenleri kolaylıkla takip edebilir ve kulluk vazifelerinizi eksiksiz yerine getirebilirsiniz. 
Amel Defteri - Çetele uygulaması içeriğinde; 10 dil desteği, 41 dilde kuran meali, cevşen, Esma-ül Hüsna, Kuar-ı Kerim'de arama, Kuran-ı Kerim okunuşu (Türkçe, Arapça, Kelime meali) gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunmaktadır.
İndirme Sayfası (indir.com)
"Hesaba çekilmeden önce kendinizi hesaba çekiniz"

Bu program ile kendinizi takip edecek, kulluk vazifenizden yaptıklarınızı yeşil, yapmadıklarınızı kırmızı olarak işaretleyebileceksiniz. Bir süre kullandıktan sonra amel defterinizde kırmızı renk görmek istemeyeceksiniz. Böylece kulluk vazifenizi inşallah daha düzenli ve eksiksiz yapacaksınız. Allah ibadetlerimizi katında makbul ibadetler arasına dahil etsin. Amin.

Günlük ve aylık ezan vakitleri (diyanet ve diğer 7 farklı otoriteye göre)Kılınan namazı (farzı, sünneti ve tesbihatı ile) işaretleyebilmeNafile namaz, Kuran, meal ve tefsir okuma takibiÖzel amel tanımlama (6 adet tanımlayıp takip edebilirsiniz)Aylık ve yıllık bazda amel defteri (kılınan namazların, okunan Kuran'ın, evrad ve ezkarın takibi)Kuran-ı Kerim (Türkçe okunuşu, Arapçası, kelime meali ve Suat Yıldırım meali, Minşevi kıraatı)Esma-ül Hüsna (Arapça, Türkçe ve açıklama ile)Kıble yönü tesbiti (pusula)Kullanıcı dostu arayüz ve temalar.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;