Anlamlı Sözler

Android için Özlü Söz Paylaşma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
indir.com

Anlamlı Sözler uygulamasını kullanarak en anlamlı ve en derin ifadeler barındıran sözleri okuyabilir ve dilediklerinizi paylaşabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza, cihazınız ve uygulama arasında hiç bir uyum sorunu yaşamadan çok kolay bir şekilde yükleyebileceğiniz Anlamlı Sözler uygulaması ile en anlamlı sözleri okuyabileceksiniz.

Her biri farklı bir anlam ifade eden ve tarihe yön vermiş insanların kaleminde dökülmüş olan sözlerin bulunduğu bu mükemmel uygulamayı çok severek kullanacağınıza eminim. Uygulamada Oscar Wilde, Alfred Capus, Cemal Süreyya, M. Akif Ersoy gibi yerli ve yabancı bilgelerin en özel ve en değerli sözleri bulunmaktadır. Bu sözlerden en çok beğendiklerinizi paylaş butonuna basarak çok kolay bir şekilde sosyal paylaşım sitelerinde bulunan hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız Anlamlı Sözler uygulamasını Android veri tabanlı olan cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için sadece indir butonuna basmanız yeterlidir.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;