APK Anti-Virus Bodyguard

Android için Antivirüs Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Gpc
tamindir.com indir.com

APK Anti-Virus Bodyguard Android cihazınızda virüs temizleme ve reklam engelleme gibi işlemleri gerçekleştirmenize yardımcı olan ücretsiz bir Android antivirüs uygulamasıdır.

Mobil cihazlarımızda sıkça yeni uygulamalar yüklemekteyiz. Fakat her uygulamanın kaynağının güvenilir olup olmadığını bilmemiz mümkün değildir. Bu nedenle APK Anti-Virus Bodyguard gibi yardımcı bir antivirüs uygulaması kullanarak bu uygulamaları denetleyebilir, herhangi bir kötü amaçlı yazılım içerip içermediğini tespit edebiliriz.

APK Anti-Virus Bodyguard yenilikçi virüs tarama motoru sayesinde benzerlerinden ayrılmaktadır. Uygulama Android cihazınıza yüklediğiniz uygulamaların kaynak kodlarını analiz eder ve uygulamanın işlem yapma yapısını etkili bir şekilde çözümler. Böylece gerekli güvenlik tedbirleri almanızı sağlar.

APK Anti-Virus Bodyguard size gerçek zamanlı koruma sunmaktadır. Yeni bir uygulama yüklediğinizde otomatik olarak virüs taraması yapabilen APK Anti-Virus Bodyguard telefonunuzun sürekli güvende olmasına yardımcı olur.

APK Anti-Virus Bodyguard internet üzerinden sürekli güncellenen bir virüs tanımlama veri tabanına sahiptir. Bu sayede en güncel virüslere karşı korunabilir, kişisel bilgilerinizin çalınmasını engelleyebilirsiniz.

APK Anti-Virus Bodyguard'ın özellikleri şunlardır:

  • Reklam içermez
  • Android cihazınızda yüklü bütün uygulamaları ya da tek bir uygulamayı tarayabilme
  • Farklı koruma seviyeleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik koruma alternatifleri
  • Yüksek risk taşıyan uygulamaları listeleme
  • Reklam yayan uygulama taraması
  • Gerçek zamanlı uygulama takibi
  • Virüs koruma veri tabanını internet üzerinden güncelleştirebilme
  • Yenilikçi kaynak kodu analizi
  • Uygulama ihbar etme özelliği sayesinde yazılımın güvenirliğini arttırabilme
İndirme Sayfası (tamindir.com)
APK Anti-Virüs Bodyguard, androıd cihazlarınızda virüs temizleme ve reklam engelleme gibi işlemleri gerçekleştirebilmenize yardımcı olan ücretsiz bir androıd uygulamasıdır.
Mobil cihazlarımıza her gün birçok programı indiriyoruz fakat bu prıgramların kaynaklarının ne kadar güvenli olduğu konusunda net bir fikre sahip değiliz. APK Anti-Virüs Bodyguard gibi yardımcı anti-virüs programları cihazınıza yüklemiş olduğunuz  programların kaynak kodlarını analiz eder ve uygulamanın işlem yapma yapısını etkili bir şekilde çözümler.
Bu uygulama sayesinde telefonunuza yeni bir program yüklediğinizde  otomatik olarak virüs taraması yaparak telefonlarınızda sürekli olarak koruma sağlar.
APK Anti-Virüs Bodyguard en önemli özelliklerinden biride internet üzerinden sürekli güncellenen bir virüs uygulamasıdır yani en güncel virüslere karşı koruma sağlayarak kişisel bilgilerinizin çalınmasına engel olabilirsiniz.
APK Anti-Virüs Bodyguard uygulamasının başlıca özellikleri:
*Reklam içermez.
*Androıd cihazlarınızda yüklü bütün uygulamaları yada tek bir uygulamayı tarayabilir.
*Farklı koruma seviyeleri ile ihtiyacınıza göre koruma sağlar.
*yüksek risk taşıyan uygulamaları listeleme
*Reklam yayan uygulama taraması
*gerçek zamanlı uygulama takibi
*Virüs koruma veri tabanını internet üzerinden güncelleştirebilme
*Yenilikçi kaynak kodu analizi
*Uygulama ihbar etme özelliği sayesinde yazılım güvenliğini artırabilme
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;