Araç Kontrol

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
gezginler.net
Aracınızın kontrolü sizde!

Araç Kontrol ile aracınızın konumunu, geçmiş seyahat bilgilerinizi ve sürüş performansınızı her an her yerden izleyebilir, kontrolü elinizde tutarsınız.

Aracınızı her an izleyin; kontrolü elden bırakmayın!o Aracınızın konum bilgilerine anlık ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.o Araç çekilme ve çalınma gibi istenmeyen durumlardan her an haberdar olabilir, içinde olmadığınız anlarda dahi aracınız hakkında anlık bilgi sahibi olabilirsiniz

Sevdiklerinizin Güvenliğinden emin olun!o Aracınızı paylaştığınız sevdiklerinizle ilgili hız limiti aşımı, ani hızlanma, sert fren gibi araç kullanım bilgilerini izleyerek, kaliteli sürüş hakkında farkındalık oluşturabilir, trafik kurallarına ve çevreye duyarlı sürüş alışkanlığı geliştirebilirsiniz.o Harita üzerinde aracınıza özel bölgeler tanımlayabilir, (geo-fence) tanımlı bölgeden çıkış - bölgeye giriş durumlarında uyarı alabilirsiniz.

Tasarruflarınızı artırın!o Geçmiş seyahatlerinizle ilgili yaptığınız kilometreden, ortalama hızınıza, başlangıç - bitiş zamanından rotanıza kadar birçok bilgiye ulaşabilir, araç kullanımı ve kullanım masrafları üzerinde etkin kontrol sağlayabilirsiniz.o Anlık trafik bilgisini görebilir, yeni bir rota tanımlayabilir ve seyahat planlamalarınızı daha etkin yapabilirsiniz.

Not: Araç Kontrol uygulamasını kullanabilmek için Araç Kontrol cihazını satın almış olmanız gerekmektedir. GPS'in arka planda çalışmaya devam etmesi pil ömrünüzü azaltabilir

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;