Arçelik Akıllı Kumanda

Android İçin Arçelik Akıllı TV Kumanda Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Arçelik
tamindir.com gezginler.net

Arçelik Akıllı Kumanda, Arçelik Smart TV serisine ait televizyonları telefon üzerinden kontrol etmeyi sağlayan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemine sahip bir mobil cihaza kurabileceğiniz Arçelik Akıllı Kumanda uygulaması sayesinde Arçelik marka akıllı telefonlar uzaktan, telefon ya da tablet üzerinden yönetilebiliyor. Yazılımı 3 numaralı sürüm ve üstünde olan Arçelikt Smart TV serisine ait televizyonlarla uyumlu olan uygulamanın çalışması için akıllı tv ile mobil cihazın aynı internet ağını kullanmaları yeterli.

Aynı internet ağı üzerinden bağlanmış durumda olan Arçelik Smart TV ve Android cihaz otomatik olarak birbirlerini tanıyorlar. Eğer tanımazlarsa ayarlar kısmından elle birbirlerini taratabilirsiniz.

Arçelik Akıllı Kumanda uygulaması ile tv üzerinde gerektiğinde klavyeyi kullanarak metin girmek de mümkün. Diğer yandan işaretler üzerinden seçimlerinizi yapabilir, klasik kumanda gibi kullanabilirsiniz.

Arçelik Akıllı Kumanda uygulamasının öne çıkan özellikleri:

  • Türkçe ve kullanışlı arayüz.
  • Otomatik olarak Arçelik Smart TV'yi tanıma.
  • Televizyonu telefondan yönetme imkanı.
  • Televizyona telefondan metin girme, yazı yazabilme imkanı.
İndirme Sayfası (tamindir.com)
Arçelik SMART Inter@ctive TV'nizi Android telefonunuzu kullanarak kontrol edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan televizyonunuzu ve Android telefonunuzu aynı internet bağlantı noktasına bağlamanız. Telefonunuz, TV'nizi otomatik olarak bulur ve televizyonunuzu kontrol etmenizi sağlar.

Özellikler: Uygulamanın Kumanda, Dokun, Klavye ekranları vardır.

Kumanda: Normal uzaktan kumandanızda olduğu gibi tüm uzaktan kumanda işlevlerine bu ekrandan ulaşabilirsiniz. Dokun: Bu ekran dokunma ve kaydırma hareketleriyle televizyonunuzu kontrol etmenizi sağlar. Klavye: Android telefonunuzu klavye gibi kullanıp televizyonunuza yazı yazabilirsiniz.

Kullanım:

  • Arçelik SMART Inter@ctive TV'yi ve Android telefonunuzu aynı bağlantı noktasına bağlayın.
  • Eğer Android telefonunuz Arçelik SMART Inter@ctive TV'nizi otomatik olarak bulamazsa, TV'ye manuel olarak bağlanabilirsiniz.
  • Eğer uygulamayı ağ bağlantısı olmadan kullanmak isterseniz Demo Modu'nu kullanabilirsiniz.
  • İngilizce, Almanca ve Türkçe dillerini desteklenmektedir.

Arçelik Akıllı Kumanda Uygulaması, V03.000.00 ya da daha yüksek yazılım versiyonu olan Arçelik SMART Inter@ctive TV'leri ile uyumludur. Televizyonunuzun yazılım versiyonunu kontrol etmek için, Ayarlar menüsünü açın ve Yazılım Sürümü yazan yere kadar aşağıya inin. Eğer yazılım versiyonu V03.000.00 ya da daha yukarı değilse Internet güncellemelerini denetleye çıkın ve son yazılımı indirin. Bu işlem (internet bağlantınıza bağlı olarak) birkaç dakika sürecektir. Lütfen bu işlem sırasında televizyonunuzun fişini çekmeyin.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;