Arkadaş Takip

Android İçin Arkadaş Takip Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Emre YILDIRIM
tamindir.com indir.com

Arkadaş Takip uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ailelerini, dostlarını ve diğer tanıdıklarını kolayca takip edebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve onların ne zaman nerede olduğunu kolayca harita üzerinde görmek istiyorsanız hiç vakit geçirmeden kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Tabii ki bu işlemi yapabilmek için takip etmek istediğiniz kişilerin cihazlarında da uygulamanın kurulu olması gerektiğini unutmamalısınız.

Kolay kullanılır bir arayüze sahip olan uygulama, kimlerin sizi takip edebileceğine izin vermenize imkan tanıyor ve böylece istemediğiniz kişilerin takip etmesine engel olabiliyorsunuz. Özellikle çocuklu ailelerin çocuklarının konumlarını takip ederek merak içerisinde kalmamalarına yardımcı olması tercih sebeplerinden bir tanesi olacaktır.

Tek bir harita üzerinde tüm size izin veren dostlarınızın konumlarını tek şekilde görebiliyor, hatta belirlediğiniz kişiler yakınlarınıza geldiklerinde uyarı mesajı almayı da sağlayabiliyorsunuz. Her ne kadar pil dostu bir uygulama olsa da devamlı GPS kullanımının batarya kullanımını normalin biraz üzerine çıkarabileceği elbette unutulmamalı. GPS olmadan yapılan yer tespitlerinde ise bir kaç kilometreye varan sapmalar olabildiği için dikkatli olunmalı.

Haritada görüntülediğiniz kişilerin üzerine tıkladığınızda, o kişilerin konum tarihçesini görüntülemeniz de mümkün. Böylece kimin nerede ne yaptığını anlık olarak görebiliyorsunuz. Uygulamanın aktif bir internet bağlantısı gerektirmesi ise tabii ki hem başkalarının sizi takibi ve sizin başkalarını takibiniz göz önüne alındığında gayet doğal.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Arkadaş Takip; ailenizi, sevgilinizi, arkadaşlarınız ve çocuklarınızı an be an takip etmenizi sağlayan oldukça kullanışlı bir arkadaş takip uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan uygulama sayesinde takip etmek istediğiniz kişilerin konumlarını harita üzerinden takip edebilirsiniz. Çocuğum nerede?, sevgilim nerede? veya arkadaşım nerede? gibi kafanızda dolaşan deli sorular varsa Arkadaş Takip uygulamasını denemenizi öneririm.

Uygulama sadece sizin eklediğiniz kişilerin sizi takip etmesini sağlar. Böylece sizin izniniz olmadan konumunuzu herkesle paylaşmak zorunda kalmazsınız.

Uygulamayı kullanabilmeniz için her iki tarafında uygulamayı akıllı telefonlarına kurması gerekiyor. Kurulum işlemi bittikten sonra takip etmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını girerek anlık olarak takibe başlayabilirsiniz. Facebook ile giriş yapan kullanıcılar sistem tarafından otomatik olarak listelenir. Bu sayede bu listeden takip etmek istediğiniz kişileri kolayca ekleyebilirsiniz.

Arkadaş Takip Listesi menüsü ile takipleştiğiniz kişinin son konum güncelleme zamanını ve adresini görebilirsiniz. Ayrıca kişinin son konumunu ve dilerseniz sistemde kayıtlı olan geçmiş konumlarını da harita üzerinde görebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;