Arvento

Android için Araç Takip Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Arvento, Android cihazlarınız ile birlikte nerede olursanız olun araç ya da araçlarınızın nerede olduğunu harita üzerinde görebileceğiniz ve hatta kontrol edebileceğiniz yararlı ve başarılı bir Android araç takip etme uygulaması.

İş dünyası için geliştirilen bu profesyonel uygulama sayesinde araçlarınızı oyuncak araba gibi kontrol ederek canlı olarak nerede olduklarını her zaman takip edebiliyorsunuz. Araba kiralam sektöründe kullanılan bu uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize indirerek siz de arabalarınızın takibini kolaylaştırabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Arvento uygulamasını kullanarak araçlarınızı her an takip altında tutabilmek için ofisine bilgisayarınızın başına kilitlenmek zorunda kalmaktan kurtulacaksınız.

Piyasada bulunan araç takip uygulamalarının arasından en iddaalısı ve en başarılısı olan Arvento' nun Android kullanıcıları için özel olarak geliştirmiş olduğu Arvento uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza sadece inidr butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Arvento uygulaması siz kullanıcıların araçlarını takip altında tutabilmek için ofise bağımlı kalmasını engellemek amacı ile geliştirilmiş oldukça başarılı bir uygulamadır. Hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf etmenize imkan sağlayan Arvento uygulaması ile araçlarınızı dilediğiniz her an ve her yerden anlık olarak takip edebilir, hatta geçmişe dönük hareket raporlarını bile görüntüleyerek inceleyebilirsiniz. Araçlarınızı kolaylıkla takip etmenizi sağlayacak olan Arvento uygulamasını Android tabanlı tüm cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Arvento Android Uygulaması ile Aracınız Artık Her Yerde Sizinle

Arvento, geliştirdiği mobil uygulamalar ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor; Arvento'nun Android için özel olarak geliştirdiği uygulama ile araçlarınızı artık Android işletim sistemli cihazlardan da takip edebilirsiniz.

Uygulama; masa başında ya da ofiste bulunmadığınız saatlerde de, tıpkı web ve desktop yazılımlarında olduğu gibi Android işletim sistemli cihazlardan aracınızı takip ve kontrol etmenizi sağlıyor.

Uygulama ile aracınızın on-line ve geçmişe dönük bütün hareketlerini izleyerek, istediğiniz alarm raporlarını alabilirsiniz. Arvento Android Uygulaması, nerede olursanız olun aracınızı takip ve kontrol etmenizi sağlayarak, size zamandan ve işgücünden kazandırıyor. Hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulamaya sahip olmak için Arvento araç takip sistemi kullanıcısı olmanız yeterli.

01.01.2013 tarihinden itibaren tüm Arvento kullanıcılarına ücretsizdir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;