ASOS

Android için Alışveriş Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR , EN
indir.com

ASOS uygulaması ile ayrıcalıklı ve kaliteli alışveriş yapmanın keyfini yaşamak istiyor iseniz hemen indir butonuna basın ve alışverişe başlayın.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay şekilde yükleyebileceğiniz ASOS uygulaması, kolay kullanım özelliğine sahip olan menüsü, şık görseller ile süslenmiş olan detaylı ürün resimleri ile siz alışveriş tutkunları için özel olarak geliştirilmiş, dünyanın dört bir yanından kadın ve erkek alışveriş tutkunlarının buluştukları adres olan bir uygulamadır.

Çoklu dil özelliğine sahip olması ile size kendi dilinizde kullanım imkanı sağlaması ile de kullanışlı hale gelmiş olan ASOS uygulamasının zengin yapıdaki menüsünde dünyaca ünlü olan çok sayıda markanın ürünleri bir araya getirilerek farklı model ve fiyat seçenekleri ile sunulmuştur. Aksesuardan, giyime, ayakkabıdan çantaya bir çok seçeneği görüntüleyerek inceleme olanağı ile güvenilir ve keyifli alışveriş duygusunu yaşamak için ASOS uygulamasını ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;