AutoCAD WS

Android İçin Teknik Çizim Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Autodesk
tamindir.com indir.com gezginler.net

Nerede olursanız olun çizimlerinizi yayınızda taşıyın. Mobil cihazınızda, web ortamında veya bilgisayarınızda. AutoCAD her platformda imdadınıza yetişiyor. DWG formatlı dosyalarınızı açabileceğiniz ve üzerinden belirli işlemleri yapabileceğiniz harika bir uygulama karşımıza çıkmakta. AutoCAD'ı mobil cihazınızda ücretsiz kullanmak istiyorsanız mutlaka bir kez olsun indirip denemeniz gereken uygulamalar arasında.

İnternet bağlantınıza ihtiyaç duymayan, yerelde çalışarak size zaman kazandıran AutoCAD WS uygulaması DWG, DWF ve DXF formatlı dosyaları sorunsuz şekilde açmakta ve görüntüleyebilmektedir. Görüntüleme:• 2D ve 3D DWG çizimlerinizi AutoCAD WS ile açabilir.• Çevrimdışı çalılabilir. Çalışmalarınızı yerelde kaydedebilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda veri hattınız üzerinden güncellediğiniz parçaların dosyaları hemen aktarılır.• AutoCAD WS hesabınız üzerinden çalışmalarınızı yükleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.• Tüm DWG formatlı dosyaları açabilirsiniz. Katmanlar, resimler ve diğer tüm ekleri görüntüleyebilirsiniz.• Mobil ekranınızda sınırlı kalmanıza gerek yok. Boyutsuz düzlemde dilediğiniz boyutta çizimlerinizi düzenleyebilir, görüntüleyebilirsiniz.• GPS verilerini kullanarak farklı çalışmalara imza atabilirsiniz.Düzenleme:• Seçili objenin boyutlarını değiştirme, taşıma ve döndürme işlevleri.• Snap ve Orto modlarını açabilir ve otomatik seçme özelliklerini bu sayede kullanabilirsiniz.• Çizimlerinize ufak notlar ekleyebilir ve düzenli çalışma imkanı yakalayabilirsiniz.• Uzunluk ölçerek doğru ölçekte çalıştığınızı kontrol edebilirsiniz.•AutoCAD WS çevrimiçi alandaki çalışmalarını kaydedebilir ve dilediğiniz platformda çalışmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Paylaşma:• Çalışmalarınızı direkt başka mobil cihazlar ile paylaşabilir.• Aynı DWG dosyası üzerinden birden çok kişi ile çalışabilir.• AutoCAD WS üzerinden gerçek zamanlı olarak çizimlerin ön izlemelerine göz atabilir ve ekran görüntüsü çekebilirsiniz.• HP ePrint ve çıktı alma servislerinden yararlanabilirsiniz.• Plot dosyanızı PDF ve farklı formatta kaydedip arkadaşlarınıza e-posta ile iletebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Mühendisler, Mimarlar, Elektrikçiler, Mobilyacıların en çok tercih ettiği teknik resim çizim uygulaması Autocad WS ile bütün proje çizimlerinizi android işletim sistemine sahip cihazınızı kullanarak taşıyabileceksiniz. Ayrıca 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizimler ile işlerinizde hep bir adım önde olacaksınız.

Projeleriniz için kusursuz bir teknik resim çizim yazılımı arıyor iseniz Autocad WS tam aradığınız türden bir yazılımdır. Yazılım ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizimler yapabilirsiniz. Daha önceden çizilmiş ve DWG formatında kayıt edilmiş dosyaları rahatlıkla yine bu uygulama ile açabilirsiniz. Autocad WS ile internet bağlantınız olmadan çevrimdışı çalışabilir, çalışmalarınızı mobil cihazınıza kayıt edebilir, internete bağlanarak çizimlerinizi sosyal ağ sitelerinde paylaşabilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız çizimleri DWG, DWF veya DXF formatlarında kayıt edebilirsiniz.
Bütün bunların yanında daha önceden yaptığınız çalışmaların boyutlarını değiştirebilir, döndürebilir, otomatik seçme özelliği ile çizimlerinizi seçebilirsiniz. Yaptığınız çizim çalışmalarına notlar ekleyebilir, çizdiğiniz çizgileri ölçerek doğruluk kontrolü yapabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız çalışmaları PDF olarak kayıt edebilir veya yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Nereye giderseniz gidin tasarımlarınızı yanınızda götürmenin özgürlüğünü yaşayın!

Görüntüleyin, düzenleyin ve AutoCAD® çizimlerinizi istediğiniz yerde istediğiniz kişiyle paylaşın. AutoCad WS mobil uygulaması sizi AutoCad ile Android ya da Tablet PC ile direk çizim yapabilme imkânı sunuyor.

İşe ya da toplantınıza giderken size tam olarak not ekleme ya da çizimleri değiştirme imkânı sunuyor. İnternetiniz olmadan daha önce mail yolu ile aldığınız DWG, DWF ve DXF dosyalarınızı bölgesel versiyonu ile kolayca açabilirsiniz.

Nereye giderseniz gidin tasarımlarınızı yanınızda götürmenin özgürlüğünü yaşayın!

GÖRÜNTÜLEME

DÜZENLEME

PAYLAŞMA

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;