Avea Mobil Dergi

Android için Avea Mobil Dergi Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Mobil dünyada yaşanan teknolojik gelişmeleri ve en güncel haberleri takip edebileceğiniz bir Android uygulaması olan Avea Mobil Dergi sayesinde mobil rahatlığıyla haberler cebinize geliyor.

Teknolojiyi seven ve yakından takip etmek isteyen herkesin Android işletim sistemine sahip cihazları üzerinde yer alması gereken bir uygulama olan Avea Mobil Dergi, teknolojinin nabzını tutuyor.

Peki Avea Mobil Dergi sizlere neler sunuyor?

  • Mobil teknoloji dünyasından en son haberlere
  • Piyasaya yeni sürülen ürünlerin inceleme ve tanıtımlarına
  • Sizlere sunulan pratik bilgiler ve ipuçları sayesinde cihazlarınızı daha etkin şekilde kullanabilirsiniz
  • Mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz en popüler uygulamaları daha yakından tanıma şansı
  • Ünlülerle mobil dünya üzerine yapılan son röportajlar
  • Dergiyi yükledikten sonra çevrimdışı olarak görüntüleyebilme
  • İnteraktif içerikler ve videolar
İndirme Sayfası (tamindir.com)
Hattınızın Avea olmasıyla yetinmiyor, Avea ve Avea hakkında her türlü habere, bilgiye ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Avea tarafından aylık olarak çıkarılan bu mobil dergi sayesinde yeni çıkan teknoloji ürünleriyle ilgili bütün detaylardan sevdiğiniz sanatçılarla ilgili röportajlara, en popüler uygulamaların neler olduğundan cihazınızı daha etkin nasıl kullanabileceğiniz hakkında ipuçlarına her şeyi burada bulabileceksiniz.
Dergiyi yükledikten sonra internet olmaksızın da faydalabileceksiniz. Ancak video gibi genişletilmiş içerikler için internet paketinizi açık tutmanızı tavsiye ederiz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Mobil teknoloji dünyasının nabzını ÜCRETSİZ Avea Mobil Dergi ile takip edin!Tüm operatörlerden teknoloji sever herkesin Android cihazları üzerinden okuyabileceği Avea Mobil Dergi ile;* Mobil teknoloji dünyasının en son gelişmelerini takip edin,* Yeni çıkan ürünlerle ilgili en ince detayları ilk elden öğrenin.* Sunulan ipuçları sayesinde cihazınızı daha etkin şekilde kullanın.* En popular ve yararlı uygulamaları daha yakından tanıyın.* Ünlülerle yapılan röportajlarla mobil dünyaya bakışlarını öğrenin.

* Dergiyi yükledikten sonra standart içerik için internet bağlantınızın aktif olmasına gerek yoktur.* Videolar gibi genişletilmiş içerik için internet bağlantınız aktif hâldeyken kullanmanız önerilir.* Yüklediğiniz sayıları silebilir veya sonradan tekrar yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;