Avea NBA

Android için Türkçe NBA Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Avea NBA, akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş ilk ve tek Türkçe NBA uygulamasıdır. Kimi zaman havada adeta süzülen profesyonel basketbolcuların nefes kesen maçlarını bu uygulama ile takip edebilir, NBA takımlarının güncel kadrolarına ulaşabilir, desteklediğiniz takımın puan durumunu öğrenebilir, güncel haberlere ulaşabilirsiniz.Zengin içeriği kadar yenilikçi tasarım ile de dikkat çeken Avea NBA uygulaması, NBA’i yakından takip etmek için eşsiz bir uygulama. Maç sonuçları, maç takvimi, haberler, videolar, galeri, istatistikler kısacası NBA’e dair herşey bu uygulamada.

Avea NBA uygulaması toplam 4 sekmeden oluşuyor. Maçlar bölümünde o hafta ve geçmiş tüm maçların sonuçları, oynanacak maçlar ve dikkat çeken haberler gösteriliyor. NBA takımlarını Genel, Konferans (Batı ve Doğu Konferansı) Grup (Merkez, Pasifik, Atlantik, Güney DoğuPuanlar bölümü Batı, Kuzey Batı) olarak 3 farklı şekilde görüntüleme sunan Puanlar bölümü takımların durumunu listeliyor. Videolar bölümüo hafta oynanan maçın özetini, en iyi 10 hareketini ve en iyi hareketlerini izleme imkanı tanıyor. Haberler bölümünde de günlük girilen haberler yer alıyor. Bunların haricinde NBA takımlarının güncel kadrolarına, istatistiklere ve Twitter’da konuşulanlara erişebiliyorsunuz.

Hem Türkçe olması hem de içeriğinin zengin tutulması yönünden NBA takipçilerinin kesinlikle indirmesi gereken bir mobil uygulama.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Avea NBA,Dünyaca ünlü basket bol ligi ve ortamı hakkında her an bilgi alma ve seçeneği sunmaktadır. Basketbola ilgisi olanlar için ideal seçenekler ile donatılı bir yapıdır.

Amerika merkez olarak kabul edilerek basketbol dünyası için dev bir platform ortaya çıkmıştır. Basketbol içerisinden yer alan en iyi takımların ve en iyi oyuncuların yer aldığı bir lig durumunda olan NBA için Avea merkezli olarak bilgi alma imkanı sunulmuştur. Bilgi içerisinde anlık iletişimler ve Türk oyunculardan anlık bildirimler ve bir çok özel seçenekler ile kullanıcılara sunulan bir uygulamadır.

NBA?deki son gelişmelere, güncel olarak oynanacak maçlara ve maçların oynanacağı zamana dikkat çekerek maç takvimlerine erişme seçeneği sunulmaktadır. NBA içerisinde takımların haberlerine ve video içeriklerine direkt olarak ulaşım sağlayabileceksiniz. NBA içerisinde yer alan favori takımınızı seçerek kadroları ve maçlara ait istatistiklere direkt olarak ulaşabileceksiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;