B Messenger Görüntülü Sohbet

Videolu Sohbet Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR , EN
indir.com

B Messenger Görüntülü Sohbet; Android cihazlarınız üzerinde listenizde bulunan arkadaşlarınız ile veya yeni arkadaşlar edinerek videolu sohbet etme imkanı sunan eğlenceli bir uygulamadır.

Tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan uygulama benzer uygulamaların aksine listenizde yer alan kişiler ile videolu sohbet edebileceğiniz gibi yeni arkadaşlar edinerek sohbet etme imkanına sahipsiniz. Online olarak binlerce kullanıcı ile tanışma fırsatı yakalayabileceğiniz uygulamada yakın çevrenizde yer alan kişileri uzaklığı ile birlikte görebilirsiniz.

Yeni arkadaşlar edinerek mevcut bir çok sohbet odasında videolu sohbet edebileceğiniz gibi dilerseniz sizde kendi sohbet odanızı oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra videolu sohbetleriniz sırasında metin mesajları da göndermeniz mümkün. Uygulamada yer alan ayarlar paneli sayesinde görüntü ve ses ayarlarınızı kolayca yapılandırabilirsiniz.

Özellikle farklı şehirlerde veya yurtdışında yaşayan yakını olan kullanıcıların oldukça işlerine yarayacak olan uygulama sade ve şık bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca uygulamanın Android, Windows masaüstü versiyonlarının bulunması sayesinde çapraz platform desteği sunmaktadır. Uygulamayı kullanabilmeniz için sohbet edeceğiniz kişilerde de uygulamanın yüklü bulunması gerekiyor.

B Messenger Görüntülü Sohbet ile sevdiklerinizle iletişimde kalın ve en özel anlarınızı anlık olarak paylaşın.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;