B612

Android için Selfie ve Fotoğraf Filtreleme Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR / EN
tamindir.com indir.com

Selfie veya Türkiye'de anılmaya başlayan alternatifiyle özçekim yapmaya meraklıysanız B612 – Selfie with the heart isimli bu uygulama anılmaya değer özellikleriyle dikkatinizi çekebilecek bir uygulama. Envanterinde birçok filtre seçeneği barındıran ve Selfie kültürüne meraklı kullanıcıları için kullanım kolaylığını zirveye çıkaran bu uygulama sayesinde kolaj çalışmalarınızı da kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Çekmiş olduğunuz fotoğrafları da kolayca popüler sosyal medya platformlarında paylaşmanız mümkün.

Arayüz tasarımıyla da övgüyü hakkeden bir yapıya sahip olan B612 – Selfie with the heart, fotoğraflarınız için arzu ettiğiniz filtrelere kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Tam tamına 53 adet filtresi bulunan uygulamanın rastgele butonu sayesinde karşınıza çıkacak filtreleri denemenize de imkan tanınıyor. Fotoğraf üzerindeki renk ve ışıltı efektlerinin nereye odaklanacağını da kontrol etme fırsatınız var. Bulanıklaştırma efekti fotoğrafınızda ön plana çıkmasını istediğiniz kısımları tonlamanız da mümkün. Bazı uygulamaların ihmal ettiği sessiz çekim seçeneğinin de olması sayesinde siz Selfie fotoğrafınızı çekerken kimsenin gereksiz dikkatini çekmeyeceksiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android cihazlar için LINE tarafından geliştirilen B612, selfie (özçekim) meraklılarının beğeneceklerini düşündüğümüz oldukça eğlenceli bir kamera uygulamasıdır.

Otomatik çekim özelliğine sahip olan uygulama sayesinde, cihaz ekranının ortasında yer alan tuşa dokunarak anında selfie çekimi yapabilirsiniz. 53 filtreden dilediğinizi seçerek fotoğraflarınızı daha kusursuz hale getirme imkanı tanıyan B612, ayrıca gereksiz kamera özelliklerinden arındırılan sade yapısı sayesinde sadece selfie'lere odaklanmanızı sağlıyor.

Uygulamayla çektiğiniz fotoğrafları cihazınıza kayıt edebileceğiniz gibi aynı zamanda istemediklerinizi kayıt etmeden silebilirsiniz. Fotoğraf çekimi sırasında ekranın tam ortasında bulunan tuşa basarak filtreler arasında rastgele geçiş yapılabiliyor. Ayrıca ekranı sağa veya sola sürükleyerek de filtreler arasında kolayca gezmek mümkün. Filtreler fotoğraf çekilmeden önce gösterildiği için çekilecek fotoğraf ların nasıl görüneceğini anlamak ise çok daha kolay.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;