Bacak + Kalça Egzersiz

Android için Spor ve Fitness Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: VISAPPS
indir.com

Bacak + Kalça Egzersiz uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek, evinizin rahat konforunda tamamen size özel olan bir antrenör eşliğinde egzersiz yapabilir ve form tutabilirsiniz.

Çok yoğun çalışan ve spor salonuna gitmek için vakit bulamayan kullanıcılarımıza özel olarak, son derece kolay kullanıma sahip olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde spor salonunda saatlerinizi harcamak ve yorulmak zorunda kalmazsınız. Spor keyfini yaşamak için uygulamayı açmanız ve evinizin en konforlu yerini seçerek spor yapmaya başlamanız yeterlidir.

Uygulama da size bacak ve kalça egzersizleri yaptırarak sizi hep hayalini kurduğunuz seksi bacaklara ve kalçaya kavuşturacak olan, alanında oldukça uzman olan bir antrenör ile çalışacak ve onunla beraber spor yapacaksınız. Bu antrenör size yapmanız gereken hareketleri uygulamalı olarak ve anlatarak yaptıracak. Bu şekilde rahatlıkla antrenörünüzün sizden istediği hareketleri yapabilecek ve form tutmaya başlayacaksınız. Çok severek kullanacağınız bu kullanışlı uygulamayı Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;