Bacaklar İçin Antrenman

Android İçin Antrenman Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR / EN
indir.com gezginler.net

Bacaklar İçin Antrenman; Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Antrenman Uygulamasıdır. 

Uygulama ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde antrenman yapabilirsiniz. Spor salonuna gitmeye vaktiniz yok mu? Durumunuzdan şikayetçi misiniz? Bacaklar İçin Antrenman Uygulaması tam size göre. Uygulama ile bacaklarınızı şekle sokmak için değişik uzunluk ve zorluklarda çalışmalara başlayabilirsiniz. En kaliteli ve verimli spor artık evinizin rahat ve konforlu atmosferinde istediğiniz zaman yanı başınızda. Uygulama ile yaptığınız egzersizlerden tam verim alabilmeniz için HD kalitesinde eğitici videolardan faydalanabilirsiniz. Bu sayede doğru hareket, doğru nefes alıp verme, çalışan kaslar, kaçınılması gereken genel hatalar gibi pek çok faydalı bilgilerden yararlanabilirsiniz. 

Uygulama 4 adet antrenman, planlı gidilmesi için takvim uyarıları, 13 farklı dil desteği, çevrim dışı kullanım desteği ve HD kalitesindeki eğitici videoları ile hiçbir alet veya araç gerektimeden bacaklarınızı hayalinizdeki şekle sokabilirsiniz. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Youtube ile 8 dilden fazla tüm dünyada 40.000.000'dan fazla ziyaretçi alan ünlü "8 dakikada karın kası" videosu artık cebinizde!

"8 dakikada karın kası" uygulamasını biz başlattık...Taklitlerinden sakının ;-)

Önemli:

Bir egzersizimizi gerçekleştirdikten sonra zayıflayacağınıza ve de kusursuz bir karına, etkileyici kalçalara, çelik göğüslere sahip olacağınıza söz vermiyoruz....

Egzersiz dünyasında size kesin sonuçlar vaad eden kimseye asla güvenmeyin çünkü kendinizden başka hiçkimse size bunu garanti edemez; her bir egzersiz programının başarısı için temel unsurlar şunlardır: istek ve azim.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;