BakkAl

İndirim ve kampanya haberlerini takip etme uygulaması

Platform: Android
Lisans: Demo
Dil: TR / EN
Üretici: Fatih ARGAÇ
indir.com gezginler.net

BakkAl, uygulaması farklı kategorilerdeki mağazaların indirimlerini ve kataloglarını canlı ve güncel olarak takip edebilme imkanı sunan bir yazılımdır.

Teknolojiden, mobilyaya, hırdavatdan, market mağazalarına kadar bir çok önemli markanın broşür, katalog ve önemli indirim haberlerine erişmek için online bir bilgilendirme ağı sunan, tüm detaylara erişmek için yönlendirme mantığında çalışan bir uygulamadır.

Teknoloji marketlerini takip edin, isterseniz süpermarketleri veya ilgilendiğiniz başka bir alandaki mağazaları takip edip, kişiselleştirme alanları ile markalara yön vererek indirimleri takip etmenize yardımcı olan bir uygulamadır.

İndirme Sayfası (indir.com)
BakkAl mobil uygulaması sayesinde birçok popüler firmanın güncel broşür, insert, katalog, indirim, fırsat ve kampanya bilgilerini mobil cihazlarınız üzerinden görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

Süpermarketler :

Bim AktüelA101 AktüelŞok (Pdf formatında)Migros(Migroskop,Pdf formatında)Hakmar (Pdf formatında)Tansaş (Pdf formatında)Kiler (Pdf formatında)Real(Pdf formatında)Makro(Makronomi)BizimKipaPehlivanoğluMetroAdese (Pdf formatında)Meşhur PeynirciYunus Market

Sağlık,Güzellik :

Rossman (Pdf formatında)WatsonsOriflameAvon (Pdf formatında)Dore (Pdf formatında)Gratis (Pdf formatında)

Ev,Yaşam :

English HomeBoynerMudo CityTchiboTantitoniEsseBernardo

Teknoloji :

TeknosaVatanMedia Markt

Yapı Market :

İkeaKoçtaşTekzen

Diğer :

SahibindenGitti gidiyorMarkafoniTrendyolN11Hepsi BuradaAyrıca BakkAl mobil uygulamasını Pdf okuyucu olarak da kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;