Başarsoft Navigation Turkey

Android için Navigasyon Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: Başarsoft
indir.com

Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz Igo Primo Başarsoft Navigation Turkey uygulaması sayesinde istediğiniz her yere kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.

 
Dünya' nın en gelişmiş Navigasyon uygulaması iGO Primo altyapısı kullanılarak geliştirilmiş olan Başarsoft Navigation Turkey uygulaması en gelişmiş Türkiye haritasından oluşmakla beraber 3 boyutlu grafikleri, sesli yönlendirme seçenekleri, ulaşmak istediğiniz bölgeye ait 3 boyutlu yol haritası gibi özellikler ile son derece kolay bir kullanıma sahiptir.
 
Uygulama sayesinde ulaşmak istediğiniz adreslere en hızlı ve en kestirme yollardan gidebilir, yolculuk sırasında yolunuzun üzerinde bulunan benzin istasyonu, hastane, otel, dinlenme tesisi, restaurant, eczane, karakol ve daha pek çok yerin adres bilgilerine ulaşabilir, bulunduğunuz konum ile ulaşmak istediğiniz konum arasındaki mesafeyi haritalı bir şekilde görebilir, gideceğiniz yeri bulunduğunuz konumdan kaç saat uzaklıkta olduğunu ölçebilir, uygulamada bulunan gece ve gündüz modlarını kullanabilirsiniz.
  Ayrıca 3 boyutlu grafiklere de sahip olan Başarsoft Navigation Turkey uygulaması sayesinde otoyollardaki trafik levhalarını ekran üzerinde görebilir, sesli yönlendirme özelliği sayesinde gözünüzü yoldan ayırmadan güvenli bir şekilde ulaşmak istediğiniz adrese erişebilirsiniz. Uygulama içerisinde iGO Primo ve Başarsoft Türkiye haritalarını da bulabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;