Bebek Fotoğraf Çerçeveleri

Android için Resim Editörü Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: NextApp Inc
indir.com

Bebek Fotoğraf Çerçeveleri resim düzenleme uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek çocuklarınızın en güzel anlarını mükemmel bir şekilde düzenleyerek arşivleyebilirsiniz.

Çocuklarınız zamanla büyüyecek ve onların bebekli halleri bir daha asla geriye gelmeyecek. Siz de ileride onların bebeklik hallerini anımsamak için fotoğraf albümlerini karıştıracak ve onların büyüme yolunda nasıl ilerlediğini anımsayacak ve mutlu olacaksınız. Bebek Fotoğraf Çerçeveleri uygulaması ile çocuklarınızın fotoğraflarını düzenleyerek sevimli anılar elde edebilirsiniz.

Kolay kullanıma sahip olması resimleriniz üzerinde keyif alarak düzenleme yapacağınız bu kullanışlı uygulama ile, önceden çekip de cihazınızın galerisine kayıt etmiş olduğunuz resimleri seçerek uygulamanın menüsündeki birbirinden sevimli fotoğraf çerçevelerini uygulayacak ve çocuklarınızın fotoğraflarına kartpostal havası verebileceksiniz. Sonra da bu resimleri kayıt ederek saklayacak ve sosyal paylaşım siteleri ile bağlantı kurarak paylaşacak ve sevdiklerinizin de görmesini sağlayacaksınız. Bu kullanışlı uygulamayı Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınız tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;