Beşiktaş Duvar Kağıtları HD

Android İçin Beşiktaş Duvar Kâğıtları

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: M-Mobile Studio
tamindir.com indir.com

Beşiktaş Duvar Kağıtları HD, içinde Beşiktaş ile ilgili onlarca fotoğraf bulunan ilgi çekici bir duvar kağıdı uygulaması.

Beşiktaş ve Beşiktaş oyuncularına dair farklı fotoğrafın yer aldığı uygulama özenle seçilerek sunuluyor. Ülkemizin en değerli futbol takımlarından biri olan Beşiktaş'a gönül vermiş Android kullanıcılarının büyük ilgisini görebilecek olan yapımda özellikle de fotoğrafların üzerindeki çalışmalar takdir edilesi.

Ayrıca uygulamadaki tüm duvar kağıtlarının telefon ölçülerine uygun olarak tasarlandığını ve herhangi bir kesme işlemine ihtiyaç duyulmadığını da söylemeliyim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Beşiktaş Duvar Kağıtları HD, uygulaması beşiktaş ve çarşı taraftarları için özel ekran görüntüleri sunan bir mobil uygulamadır.
Uygulama, beşiktaş taraftarları için özel ve güncel veriler ile hd kalitede ve yüksek çözünürlüklerde her ekran modülü için uygunluk içererek duvar kağıdı kullanımları sunan bir mobil uygulamadır. 
Tamamen kullanıcı odaklı olup, 45 farklı yüksek kalite duvar kağıdı mevcut içeriği sunan yeni transfer veya feda şeklinde furyalar'da etkin duvar kağıdı gösterimleri sunan bir uygulamadır.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;