Bilocan Video Tarayıcı

Android için Video Tarayıcısı Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: badturk
indir.com

Bilocan Video Tarayıcı uygulaması, Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz, aradığınız videoları çok kolay bir şekilde bulabilmenizi sağlayacak olan mükemmel bir uygulamadır.

Bilocan Video Tarayıcı uygulaması, internetten aradığınız videoları çok kolay bir şekilde bulmanızı sağlayan inanılmaz derecede kullanışlı bir uygulamadır. Uygulama ile video aramak şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kolay olacak. Ayrıca uygulamanın son derece kolay kontrol edilebilen menüsü ile keyfiniz daha da artacak. Üstelik uygulamanın şık tasarıma sahip olan arayüzü de uygulamanın göz alıcı olmasını sağlamaktadır.

Bilocan Video Tarayıcı uygulamasının arama yapma butonuna bulmak istediğiniz videonun ismini yazmaya başladığınız anda size örneklendirmeli olarak isimler verilecek. Bunlardan aradığınız hangisi ise seçebilecek ya da videonun tam ismini yazarak aradığınız videoyu hızlıca bulabileceksiniz. Çok severek kullanacağınız Bilocan Video Tarayıcı uygulamasını Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;