BiTaksi

Android için Taksi Çağırma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Android için Taksi Çağırma Uygulaması, şimdilik sadece İstanbul’da kullanılabilen bir uygulamadır.

Büyük şehirde yaşayanlar için son derece kullanışlı olan ve zaman kazandıran bu uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Uygulamayı Android telefonunuza indirdikten sonra tek tuşla taksi çağırabilirsiniz. Uygulamada sürücünün adı ve araç bilgileri görünür. Taksiye binmeden yolculuğun tahmini süresini, uzaklığı ve yaklaşık tutarı öğrenebilirsiniz. Ayrıca taksi gelirken aracı haritadan takip edebilirsiniz. Yolculuk sonunda sürücüye puan verebilir ve onun hakkında yorum yazabilirsiniz. Takside eşyanızı unutmanız artık soruna dönüşmeyecek. Hemen müşteri yetkilisini arayarak durumu bildirebilirsiniz ve eşyanız size teslim edilir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

   Taksi kartvizitlerini sürekli kaybediyorsanız, yoldan geçen herhangi bir taksiye de güvenemiyorsanız bu uygulama tam size göre. Şimdilik sadece İstanbul'da olan, BiTaksi ile artık cep telefonuzdan tek bir dokuşunuzla taksi çağırabileceksiniz.    Taksiyi çağırmadan önce tahmini tutarı hesaplayabilir, gideceğiniz yeri telefonuzdan işaretleyerek geldiğinde sürücüyle tek bir kelime etmenize gerek kalmadan gideceğiniz yere varabilirsiniz.   Uygulama yoluyla taksi çağırdığınız için esktra ücret ödemek zorunda kalmadan, uygulamada aynı zamanda bindiğiniz taksinin lisanlı sürücü bilgilerini görebilir ve sürüş sonrası sürücüyü değerlendirip puan verebilirsiniz. Eşyanızı unuttuğunuz takdirde de, müşteri hizmetlerinin yardımıyla eşyanıza tekrar ulaşabilirsiniz.   Kısacası; her yerde rahatça kullanabileceğiniz ve tamamen güvenli bir taksi uygulaması arıyorsanız, BiTaksi tam size göre.

İndirme Sayfası (indir.com)
Şimdilik sadece İstanbul'da

Büyükşehir insanı için en gerekli mobil uygulamalardan biri olan BiTaksi ile tanışın ve taksi çağırmanın yeni yöntemini keşfedin. Sistemimize kayıtlı olan taksilerle güvenli yolculuğun keyfini çıkarın. Taksiye ihtiyacınız varsa yapmanız gereken çok basit. Uygulamayı indirin, taksi cebinizde olsun. BiTaksi tek dokunuşla size en yakın taksiyi bulsun ve olduğunuz yere yönlendirsin. BiTaksi hem hızlı, hem kolay hem de güvenli. BiTaksi, cebindeki taksi.

 • Türkiye'de tek dokunuşla taksi çağırabileceğiniz ilk ve tek uygulama.
 • BiTaksi uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Tek dokunuşla taksi çağırırsınız, hemen en hızlı şekilde bir sürücü size yönlendirilir, güvenli bir yolculuk gerçekleştirirsiniz.
 • Gideceğiniz yeri önceden belirterek yolculuğun tahmini süresini, uzaklığı ve yaklaşık tutarı öğrenebilirsiniz. Taksi geldiğinde nereye gideceğinizi söylemenize bile gerek kalmaz.
 • Taksiniz gelirken sürücü ve araç bilgilerini görebilirsiniz. Haritada taksinizin bulunduğu yeri takip edebilirsiniz.
 • Yolculuk sonunda sürücüye puan verebilir ve yorum yazabilirsiniz.
 • Ekstra ücretlendirme yok. Sadece taksimetrede yazan tutarı ödemeniz yeterli.
 • Geçmiş yolculuklarınızı görüntüleyebilir, istediğiniz adresleri favorilerinize ekleyebilirsiniz.
 • Ücret hesaplama ekranında başlangıç ve varış noktalarını seçerek yolculuğa çıkmadan önce tüm detayları görebilirsiniz.
 • Takside eşya unutursanız endişelenmeyin. BiTaksi'de bütün yolculuklarınız kayıt altındadır. Müşteri hizmetlerimiz sayesinde sürücü ile iletişime geçilir, eşyanız size güvenle ulaştırılır.
 • Yakın mesafeye taksi çağırırken endişelenmeyin. BiTaksi ile taksiniz size gelsin.
 • Yağmurda, iş çıkışlarında, konser sonralarında, gece eve dönerken veya bilmediğiniz bir lokasyonda taksi mi bulamıyorsunuz? BiTaksi ile taksiniz cebinizde.
 • Sistemdeki tüm taksiler lisanslı taksilerdir. Güvenle kullanabilirsiniz.
 • Uygulamayı Facebook, Twitter, SMS ve e-mail yoluyla paylaşabilirsiniz.
İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;