Borsa v2

Android için Borsa Takip Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: v2xpress
tamindir.com indir.com

Borsa v2, geliştirilmiş Imkb, canlı borsa, artan/azalan hisseler, varant, endeks, son haberler, alarm kurma ve widget gibi özellikleriyle karşınızda.

Borsada olan gelişmeleri ve en son haberleri Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinden anlık olarak takip edin ve gerekli gördüğünüz hisse senetlerini portföyünüze ekleyin. İsterseniz aldığınız kağıtlarla ilgili alarmlar kurun ve satın aldığınız hisseler istediğiniz değerlere ulaştığında Borsa v2 size haber versin.

Artan/Azalan hisseleri, endeksi, varyantı, anlık hisse verilerini, euro, dolar, altın, petrol fiyat ve kurlarını Borsa v2 ile kolayca takip edin ve kararlarınızı son dakika gelişmelerine göre verin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Borsa v2 ile borsadan en güncel borsa haberleri ve  güncellemelerini takip edebilirsiniz.Mobil cihazınızdan takip edebileceğiniz borsa hisselerinden anında satın alabilirsiniz.

Uygulamada alarm özelliği bulunmaktadır.Eğer hisseleriniz değer kazanırsa size bildirim gelmektedir.

Hisse senetlerini,dolar,altın,euro,petrol fiyat ve kurlarını bu uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.Borsadan anında haberdar olmak istiyorsanız bu uygulamayı kesinlikle indirmelisiniz.Ayrıca uygulama oldukça kullanışlı bir arayüze sahip.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;