Boy Uzatma Koçu

Android İçin Boy Uzatma Teknikleri Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Bros Mobile
tamindir.com indir.com

Herkes uzun boylu olmak ister. Fakat gerek genetik sebepler gerekse yaşam koşulları nedeniyle pek çok kişi bu amaca kolay kolay ulaşamaz. Android cihazlar için tasarlanan Boy Uzatma Koçu isimli bu uygulama sayesinde siz de boy uzatmak için üstünüze düşen görevi yerine getirebilir ve biyolojik limitleriniz dahilinde erişebileceğiniz en uzun boya ulaşabilirsiniz.

Uygulamada boy uzatmak için özel olarak tasarlanmış çok sayıda egzersiz yer alıyor. Bu egzersizlerin en önemli özelliği hepsinin videolarla anlatılmış olması ve bu sayede kullanıcıların herhangi bir hata yapmalarını önlüyor olması.

Sıçrama, esneme, ısınma ve diğer pek çok egzersiz metodunu içeren bu uygulamada uyku saatleri, tavsiye edilen spor dalları, duruş pozisyonları ve diyet listesi de yer almakta. Eğer sunulan bu özellikleri düzenli bir şekilde kullanırsanız boyunuz biyolojik limitlerinizi dahilinde uzayacaktır. İleride uzun boylu olmak istiyorsanız bunun için gerekli çalışmalara şimdiden Boy Uzatma Koçu ile başlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Boyundan şikayetçi olan ve boy uzatmak için çeşitli yöntemler arayan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş Boy Uzatma Koçu uygulamasını Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Uygulama içerisinde biyolojik limitleriniz dahilinde boyunuzu uzatabilmeniz için bir çok faydalı egzersiz bulunuyor. Bu egzersizler videolu anlatım ile desteklenmiş durumda. Bu sayede egzersizleri yaparken her hangi bir hata yapma problemi tamamen ortadan kalkıyor.

Uygulama boyunu uzatmak isteyen kullanıcılar için sıçrama, esneme, ısınma gibi bir çok egzersiz, spor dalları, duruş pozisyonları, diyet listesi ve uyku saatleri önerileri sunuyor.

Boyundan şikayetçi olan kullanıcıların ilgisini çekeceğini düşündüğüm Boy Uzatma Koçu uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;