Boy Uzatma Teknikleri

Android İçin Boy Uzatma Egzersizleri Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Bros Mobile
tamindir.com indir.com

Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış olan Boy Uzatma Teknikleri uygulaması, her gün çeşitli çalışmalarla boyunu uzatmak isteyenlerin neler yapabileceklerini bizlere gösteriyor ve böylece bilhassa gelişme çağındaki gençlerin daha uzun olmalarına yardımcı oluyor. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın kullanımı oldukça kolay ancak arayüzünün biraz özensiz ve eski moda göründüğünü de belirtmek gerek. Fakat kullanım açısından herhangi bir zorluğu bulunmuyor ve ihtiyacınız olan bilgilere sorunsuzca ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamanın içerisinde bulunan seçenekler ve kategoriler şu şekilde sıralanıyor:

  • Boy uzatmak için gerekli hareketler
  • Beslenme düzenine dair bilgiler
  • Oturma ve ayakta durma şekilleri
  • Yaşa bağlı uzama limitlerini öğrenme
  • Ek ipuçları ve bilgiler

Uygulamanın temel kısımları herhangi bir şekilde internet bağlantısı gerektirmiyorlar ve bu sayede istediğiniz zaman akıllı cihazınızdan tavsiyeleri okuyabilirsiniz. Ancak videolu bölümlerde cihazınızın online olması gerekiyor ve bu nedenle videoları zaman zaman izleyememe durumuyla karşılaşabilirsiniz.

Eğer boyunuzun kısa olduğunu düşünüyor ve mümkün olduğunca uzama şansınızı arttırmak istiyorsanız uygulama içerisinde bahsedilen önerileri dikkate almanızı öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Bir çoğumuzun temel sorunu olan kısalık; artık düzenli hareketlerle tarih olabilir garanti verilmemekle beraber temel hareketleri düzenli olarak yapmanın katkısı büyük. Uzamanın olacağı bölgeleri temel egzersiz hareketleri ile esnemeye, germeye  yardımcı olup boy uzamayı ergenlik dönemi normal hızını artırabiliyor. Özellikle bayanlarda 18 yaşından sonra uzama yerine evlilik ve birde çocuk olduysa daha da kısalma söz konusu oluyor. Bu nedenle bayanlar 18 yaşına kadar düzenli olarak uygularsa 2,3 cm daha fazladan uzayıp ileride olabilecek kısalma oranını az da olsa egale edilebilir.

Tabi sadece egzersizler bunun için yeterli olmayacaktır gerekli olan besinlerle örneğin süt, yoğurt, peynir, et ve benzeri besinlerle destekliyerek kalıcı hale getirebilirler. Faydasını görüp yorum yapan arkadaşlarımızda bulunmakla beraber sizde düzenli olarak belirli bir süre uygular ve bir fayda görecek olursanız eğer sizinde yorumlarınızı bekliyor olup sizin yararlanabileceğiniz bir çok program yazmamız da faydalı birer etmen olacaktır. Basit olan esneme, germe hareketlerini çok aşırı zor olanları yapmamak faydayı düşürüp bir yarar göstermeyebilir.

Böyle bir durumla karşılaşmamak için şekiller ile gösterilen hareketleri tam anlamıyla ve verimli bir devamlılık arz ederek yapmak daha faydalı olacaktır. Sizde geç kalmadan bu uygulamaya indirip bir an önce bu taktikleri uygulayıp boyunuzu az da olsa uzatmanın yollarına bakın. 

 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;