Büyük Dövüş Oyunu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
gezginler.net

Büyük Dövüş oyunu mücadele ve Kung Fu Savaş severleri için en iyi mücadele oyunudur. Dünyanın en iyi dövüşçüleri ve yeraltı patronlarıyla savaşın, savaşçılar onur ve haysiyet için savaşın. Roman Gladyatör, Ölümcül Ninja, Ejderha Savcısı, Boks Güreş Kızları, Dev Şeytanlar ve Gelecekteki Metal Çelik Robotlar da dahil olmak üzere farklı dönemin en iyi dövüşçüleri ile savaşın.

Kung fu dövüşü ve MMA hayatta kalma mücadelesinde uzman olun ve düşmanlarınızı yenin! Oyuncular çeşitli hamle ve karate becerileri küçük tekme, orta tekme, yüksek tekme, küçük yumruk, orta yumruk, yüksek yumruk ve çoklu taraklara sahiptir. Her oyuncunun kendine has hamleleri ve kombinasyonları vardır, tüm telsiz patronlar, kahramanlar ve savaşçılar bu Büyük Savaş Gemisi Savaşı'na katılırlar.

Oyun modları:

1-Hikaye Modu: Hayatta kalabilmek için oyuncu seçin ve tüm savaşçılarla ve kurucu arkadaşlarıyla savaşın. savaş savaşçısı savaşı için şimdiye kadar yapılan en iyi oyun.

2- Ayet Modu: Kendi dövüş maçlarınızı tasarlayın ve klasik mücadele ile eski ve Kung Fu Fighting'e sahip olun.

Eğitim Modu: Bu maçta belirli bir oyuncunun dövüş becerisini ve hareketini öğrenin. Rakip dövüşmeyecektir.

Büyük Dövüş Oyunun Özellikleri:

1- Dünyadaki en iyi dövüşçüler ve yeraltı patronları.2- Tüm klasik mücadele ve Kung Fu hareketi ve Combos.3- Aksiyon oyunu maçları için güzel ortam4- Oynatıcınızı yöneltin5- Farklı Mücadele Modları

İndirme Sayfası (gezginler.net)