Candy Journey

Android için Bulmaca Oyunu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: appgo
indir.com

Candy Journey oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek, rengarenk ve mükemmel bir oyuna sahip olabilirsiniz.

Candy Journey oyunundaki amacınız, cihazınızın ekranına gelecek olan oyun ara yüzünde bulunan, birbirinden canlı renklere ve çeşitli şekillere sahip olan şekerleri yok etmek olacaktır. Bunun için akıllı cihazınızın dokunmatik özelliğini kullanacaksınız. Ekranınızdaki şekerlerden aynı renk ve şekile sahip olan şekerlerden bir arada bulunanları parmağınızı üzerilerinde sürükleyerek patlatacaksınız. Tabi ki sadece şekerler değil, sürpriz çikolata ve jöleleri de patlatarak yok edeceksiniz. Bu şekilde ekrandaki tüm şekerleri temizleyecek ve diğer seviyenin kilidini açarak bu seviye ile oyuna devam edeceksiniz.

Oyunda birbirinden eğlenceli 100 seviye bulunuyor. Bu seviyelerin hepsi de size ayrı bir keyif verecektir. Ayrıca üç farklı oyun modundan dilediğinizi seçerek eğlencede sınır tanımadan oyun oynamanın tadına varacaksınız. Çok severek oynayacağınız bu eğlenceli oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;