CANDY RUN 3D

Sonsuz Koşu Oyunu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Timuz
indir.com gezginler.net

Candy Run 3D; Android işletim sistemlerinize sahip mobil cihazlarınız için geliştirilmiş birbirinden tatlı şekerleri toplamaya çalışacağınız sonsuz koşu oyunudur.

En şeker oyunlardan biri olan bu oyundaki amacınız su yolu üzerine kurulan platformlar üzerinde koşarak toplamanız gereken tüm şekerleri toplamanız olacaktır. Bunu yaparken de dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta olacak. Dokunmamanız gereken acı şekerler ve engeller sizin oyunda kaybetmenize sebep olacaktır. O yüzden çok dikkatli olmalı ve diğer zorlu kilitleri açmak için gücünüzü yükseltmeye çalışmalısınız. 

HD ve 3D görünümüne sahip oyunda farklı ve benzersiz bir sörfçü kilitlerini açabilir ve değişik avatarlar ile yarışabilirsiniz. Birbirinden farklı bir çok tema ve dünya ile hiç sıkılmadan oynayacağınız bu oyunu çok seveceksiniz. Her yaşa hitap eden oyun, boş vakitlerinizi değerlendirmeniz için sizi etkisi altına alacak ve elinizden bırakamayacağınız bir oyun haline gelecek.

İndirme Sayfası (indir.com)

Candy Run çok şeker ve eğlenceli bir koşu oyunudur.

Oyunda kahramanımızla birlikte tatlı şekerlerin arasında koşuyorsunuz. Engellerin altından geçin ve yere düşmeyin. Yol boyunca şekerleri toplayın ve yeni şekerlerin kilitlerini açın.

Farklı dünyaları keşfedin ve yeni görevleri gerçekleştirin.

Özellikler;

  • %100 Ücretsiz
  • Farklı ve eşsiz bölümler
  • Gerçekçi fizik kuralları ile 3D çevre görüntüsü
  • Akıcı kontrol
  • Google Play servisine bağlantı ile online skor tahtası
  • Sosyal ağ paylaşımı
İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;