Canlı Borsa

Android İçin Borsa Takibi Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Murat Kılıç
tamindir.com indir.com

Canlı Borsa Android işletim sistemli akıllı telefonlar için hazırlanmış finansal bir uygulama. Diğer finans uygulamalarının aksine kendi pörtföyünüzü oluşturarak çok daha kapsamlı ve kontrolü kolay bir finansal yönetim sağlamanıza yardımcı oluyor.

Tek tek hisseleri takip edebileceğiniz gibi endeksler, döviz ve altın fiyatlarını da takip edebileceğiniz uygulama bütün verileri Mynet ve Para Garanti sistemlerinden elde ediyor.

Özellikle IMKB ve hisse alım satımı ile uğraşanların anlık borsa verilerine ulaşmayı sevdikleri düşünülürse işinize yarayacak bir uygulama diyebilirim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Canlı Borsa, uygulaması android işletim sistemine ve 2,1 üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için  yazılmış, İmkb borsa bilgilerine anlık olarak mobile cihazınızdan ulaşabileceğiniz bir uygulamadır.
Uygulama Piyasa bilğilerine anlık olarak elinde tutmak isteyen kullanıcılar için ve borsaya karşı ilği duyan tüm kullanıcılara yönelik geliştirilmiş bir uygulamadır. Uygulama ile günlük, aylık, yıllık borsa grafiklerini bile görebiliyorsunuz. Uygulama sayesinde kendi portföyünüzü oluşturarak takip etmek istediğiniz hisseleri özelleştirebilir ve takip edebilirsiniz.
Uygulamanın anlık verileri  finans.mynet.com ve paragaranti.com aracılığıyla sağlanmaktadır.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;