Canli Hava Durumu

Android için Hava Durumu Uygulama

Platform: Android
Lisans: Demo
Dil: TR / EN
Üretici: Apalon Apps
tamindir.com indir.com gezginler.net

Canlı Hava Durumu kullanıcılara farklı saatlerdeki hava sıcaklığını doğru ve isabetli bir şekilde bildirebilen bir mobil hava durumu uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir hava durumu uygulaması olan Canlı Hava Durumu yaşadığınız şehrin detaylı hava durumu bilgilerini size sunabilmekte. Bunun yanında uygulama ile dünyanın herhangi bir noktasındaki hava durumlarını da kontrol edebiliyorsuınuz. Canlı Hava Durumu uygulaması size beklenen sıcaklık değerlerinin yanısıra nem oranını, basıncı, rüzgar hızını, yağış miktarını ve görünürlük mesafesini de bildirebiliyor.

Canlı Hava Durumu görsel olarka oldukça şık bir uygulama olarak nitelendirilebilir. Uygulama hava şartlarını size hareketli hava sahneleri şeklinde gerçek zamanlı olarak bildirebiliyor. Ayrıca mevcut hava durumuna göre değişen canlı duvar kağıdı seçeneklerine Canlı Hava Durumu kullanarak erişebilirsiniz ve bu sayede Android cihazınızın görünümünden havanın nasıl olduğunu anlayabilirsiniz.

Detaylı bir hava durumu haritası da sunan Canlı Hava Durumu hem kullanışlı hem de göz hoş görünen bir hava uygulaması olarak denenmeye değer.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Canli Hava Durumu, uygulaması an ve an tüm hava hareketliliklerini görsel çeşitlilik olarak sunan bir hava durumu yazılımıdır.

Uygulama, kullanıcılara canlı hava durumu görüntüleme seçenekleri sunan, aynı zaman'da saat gösterimleri seçenekleri'de olan Android işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulama içerisinde; bulutlu, ister yağmurlu, ister karlı, hatta isterse fırtınalı olsun, o anki hava durumunu, yaşadığınız şehir ve dünyanın birçok yeri ile ilgili hava tahminlerini görüntüleme seçenekleri sunan bir yazılımdır.

Ayrıca, Rüzgar yönü ve hızı, görüş uzaklığı gibi detayları sunan bir yazılımdır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Canlı Hava Durumu ile tanışın. En güzel hava durumu uygulaması. Şimdiye kadar böylesi hiç yapılmadı.

Kötü havanın size sürpriz yapmasına izin vermeyin! Canlı hava durumu ile birlikte göz kamaştırıcı duvar kağıtlarını ana ekranına ayarla ve karşılaşacağın herhangi bir hava durumunun farkında ol. Dışarıda hava ister bulutlu, ister yağmurlu, ister karlı, hatta isterse fırtınalı olsun, Canli Hava Durumu Ücretsi̇z o anki hava durumunu, yaşadığınız şehir ve dünyanın birçokyeri ile ilgili hava tahminlerini size bildirir.

Soğuk veya sıcak hava, cihazınızın net ekranında sihirli bir şekilde canlanacak. Canli Hava Durumu Ücretsiz zaten dışarıdaymışsınız hissini size yaşatacağından, hava nasıl diye pencereden dışarıya bakmanıza gerek bile kalmayacak! Uygulamanın içinde bulunan, yenilikçi bir teknolojiye sahip Canlı Hava Durumu™ ile bunu mümkün kılıyoruz!

· Tüm dünyadan birçok lokasyonun hava durumu tahminleri· Gerçek zamanlı hava şartlarını ekrana yansıtan hareketli hava sahneleri· Harika hava durumu parçacıkları· Canlı hava durumu ile muhteşem animasyonlu duvar kağıdı doğrudan doğruya ev ekranınızda· Bulut, uydu, yağmur haritaları. ABD'de her yere ait animasyonlu hava durumu radarı. Uygulama içi satın alımda geçerlidir· Kişiselleştirilebilir içerik: kısa vadeli tahmin, uzun vadeli tahmin, sadece metin· 12 ve 24 saat formatında yerel saat· 7 günlük ve 24 saatlik hava tahmini· "Hissedilen" sıcaklık. Günün en düşük ve en yüksek tahminleri.· Rüzgar yönü ve hızı. Görüş uzaklığı detayları.· Nem ve yağış bilgisi. İnç, mm veya mbar olarak basınç değeri.· Fahrenhayt veya Santigrat ve Mil veya Kilometre· Şehirler arasında kolay gezinti: Lokasyonlar arasında geçiş için sağa veya sola sürükle· İstanbul, Ankara, İzmir veya dünya çapında başka yerler  nerede olursan ol kesin hava durumu tahminleri al!

Canli Hava Durumu Ücretsiz sahip olun ve her türlü havaya hazırlıklı olun

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;