Canlı Skor

Android için Canlı Maç Sonuçları Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Canlı Skor, mobil rahatlığıyla Android cihazlarınız üzerinde anlık olarak oynanmakta olan futbol maçlarının sonuçlarını öğrenmenize olanak tanıyan ücretsiz bir canlı maç sonuçları uygulamasıdır.

Günlük olarak tüm dünya liglerinde oynanacak futbol karşılaşmaları hakkında bilgiler alabileceğiniz uygulama sayesinde, takımların kadro bilgilerine, oynanmakta olan maçların detaylarına ve maçlarla ilgili forum üzerinde yer alan kullanıcı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan kolay üyelik bölümü sayesinde kendi üyeliğinizi oluşturabilir ve diğer kullanıcılarla forum üzerinde maçlar hakkında tartışabilir, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Tüm bunlar dışında günlük ve haftalık iddaa bültenine ulaşabilir, Türkiye ligi puan durumlarına ulaşabilir, favori maçlarınızı belirleyerek bu maçları kolayca takip edebilir, kullanıcılar için hazırlanan günlük iddaa kuponları yardımıyla kendi kuponlarınızı oluşturabilirsiniz.

Sizler de futbol maçlarını ve dünya liglerindeki gelişmeleri takip etmeyi seviyorsanız Canlı Skor mutlaka akıllı telefonlarınız üzerinde yer alması gereken bir uygulama.

Canlı Skor Özellikleri:

  • Kart ve kadro bilgileri
  • Ses ve titreşimli bildirimler
  • Forum ve kolay üyelik
  • Favori maçlar özelliği
  • Sade ve hızlı tema
  • Otomatik yenileme
  • Fikstürler, lig puan durumları, oyuncu istatistikleri
  • Hazır iddaa kuponları
  • Haftalık iddaa programı
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android sistemine sahip akıllı telefon ya da tabletinize yükleyebileceğiniz Canlı Skor uygulaması sayesinde 26 spor dalında, dünyanın dört bir yanından 3000 lig ile ilgili en doğru maç sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Canlı Skor uygulaması ile takip ettiğiniz lig ya da kupaların canlı skorlarını kolaylıkla öğrenebileceğiniz gibi Türkçe dil desteği sayesinde de anlaşılabilir bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Uygulama sayesinde futbol, basketbol, tenis gibi diğer 23 farklı spor dalından gerçek zamanlı olarak güvenilir skorları hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

7 spor dalı için canlı maç istatistiklerini de bulabileceğiniz uygulamada ayrıca anında bildirim yapan oyunlarım özelliğini kullanarak sadece istediğiniz maçları takip edebilir, tüm spor dallarından ayrıntılı puan durumları ile eşleşmeleri görebilir, Avrupa liglerinde oynanan karşılaşmaların ayrıntılı istatistiklerini alabilirsiniz.

Yeni sürüm (1.1.3) ile gelen yeni özellikler:

-En üstte görüntülenecek olan popüler lig ve kupaları seçebilme,-Büyük liglerde (Premier League, Bundesliga, Serie A, Şampiyonlar Ligi, vb.) canlı yorumlar-Tabletler için optimize edilmiş sürüm: Tablet bilgisayarlarda maç sonuçlarını ve maç detaylarını aynı ekranda görebilme imkanı

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;