Canlı Tv v2

Android için Canlı Televizyon İzleme Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: v2xpress
tamindir.com indir.com

Canlı Tv v2, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızı kullanarak, flash player gerekmeden ve ekstra hiçbir uygulama indirmeden direkt olarak canlı televizyon izleyebileceğiniz başarılı bir uygulama.

Gün içerisinde veya akşam vaktinde televizyon başında değilken kaçırmak istemediğiniz bir dizi veya programı izlemek için rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamanın tam ekran özelliği sayesinde tüm televizyon kanallarını keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Toplam 64 kanala erişerek canlı olarak izlyebileceğiniz uygulamanın kanal listesi sürekli güncellenmektedir. Ayrıca kanal isteklerinizi geliştiriciye e-posta yoluyla ileterek uygun bulunması durumunda uygulamaya eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Türkiye'nin en popüler ve en sevilen televizyon kanalları olan ATV, Kanal D, Star ve Show TV uygulama içerisinde mevcut. Sizde iş yoğunluğu veya başka nedenlerden dolayı televizyonda yayınlanan en sevdiğiniz dizi, film veya programları kaçırmamak istiyorsanız, Canlı Tv v2'yi hemen ücretsiz olarak indirerek Android cihazlarınızdan televizyon izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Özellikle televizyon izlemeyi çok sevenlerin dikkatini çekebilecek uygulamayı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Türkçe dil desteği ile 63 kanalı içinde bulunduran bir uygulamadır.Hiç bir güncelleme ve flash player gerektirmeden kesintisiz canlı tv izleyebilirsiniz.

Kaçırmak istemediğiniz dizilerinizi hemen her yerde bu uygulama sayesinde açıp izleyebilirsiniz.Uygulama ile ilgili isteklerinizi ve hata bildirimlerinizi e-posta yoluyla geliştiriciye gönderebilirsiniz.

Android cihazlarınızdan ücretsiz indirebileceğiz bu uygulamada en çok izlenen kanallar ATV,KANAL D,TRT-1,SHOW TV listeleme de en başta gelmekte.

Sizde dizilerinizi kaçırmaktan hoşlanmayanlardansanız bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ederiz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;