Cep Diyeti

Android İçin Sağlıklı Yaşam ve Diyet Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: cagrisoft
tamindir.com indir.com gezginler.net

Sağlıklı beslenmek kaliteli ve uzun ömür için gerekli olan en önemli eylem diyebiliriz. Ancak belli bir diyeti ve sağlıklı yaşam stratejisini sürekli olarak korumak kimi zamanlar çok zor olabiliyor.

Cep Diyeti uygulaması bu zorluğa bir nebze olsun kolaylık olması için hazırlanmış Android uygulamalarından bir tanesi.

Uygulamayı kullanarak ideal kilonuzu, beden kitle endeksinizi, yağsız vücut ağırlığınızı ve vücut yüzeyinizin alanını hesaplayabilirsiniz. Ayrıca yediğiniz veya yaktığınız kalorileri hesaplayabilir ve raporlar halinde tutabilirsiniz.

İçerisinde yer alan diyet tariflerini kullanarak kalori alım ve harcamanızı belli bir düzene sokarak sürekli olarak sağlık yaşam ritminizi korumak sizin elinizde.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Cep Diyeti uygulaması ile android mobil cihazınızın yardımıyla sağlıklı yaşayabilirsiniz. Uygulama ile ideal kilonuzu, beden-kitle indeksinizi, yağsız vücut ağırlığınızı ve vücut yüzey alanınızı hesaplayabilirsiniz. 
Yediğiniz yemeklerin kalori miktarlarını hesaplayabilir, kaydedebilir ve günlük/haftalık/aylık performansınızı takip edebilirsiniz. Aynı şekilde; harcadığınız kalori değerlerini aktivitelerinize göre sınıflandırıp, kaydedebilir ve izleyebilirsiniz. 
Türk mutfağına uygun yemeklerin kalori miktarlarını barındıran uygulama sağlıklı yaşam için yardımcı olabilir. 
İndirme Sayfası (indir.com)

Sağlıklı bir yaşamın ilk şartı kuşkusuz; yeterli-dengeli beslenme ve fiziksel aktivitedir. Sağlıksız beslenme ve hareketsiz yaşam, obezite ve kalp hastalıkları başta olmak üzere bir çok hastalığa zemin hazırlayan sağlık sorunlarının başında gelmektedir. Cep Diyeti programıyla; ideal kilonuzu, beden-kitle indeksinizi, yağsız vücut ağırlığınızı ve vücut yüzey alanınızı hesaplayabilirsiniz. Ayrıca yediğiniz yemeklerin kalori miktarlarını hesaplayabilir, kaydedebilir ve günlük/haftalık/aylık performansınızı takip edebilirsiniz. Aynı şekilde; harcadığınız kalori değerlerini aktivitelerinize göre sınıflandırıp, kaydedebilir ve izleyebilirsiniz. Türk mutfağına uygun diyet yemek tarifleri ve en sık kullanılan ünlü diyet programlarına da hazırlamış olduğumuz bu programla çok rahat ulaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;