Cep PTT Finans

Android için PTT Finans Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: PTT
tamindir.com indir.com gezginler.net

Cep PTT Finans, PTT ile yapmak istediğiniz finansal işlemleri hızlı ve kolayca gerçekleştirebileceğiniz resmi Android PTT uygulamasıdır. PTT hesabınıza ilişkim her türlü bilgiyi görebilmenizi ve bir çok işlemi yapmanızı sağlayan uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Bildiğiniz üzere günümüzde hemen herşeyi internet üzerinden yapabiliyoruz. tabiki bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi yanımızdan eksik etmediğimiz akıllı telefonlar. Bankacılık işlemlerinin de mobil sektör üzerinde yoğunlaşması ile birlikte pek çok banka kurumu mobil uygulamalar çıkartarak belirlenen işlemleri bu uygulamalar üzerinden müşterilerinin yapabilmesi sağladı. PTT'de bu kurumlardan bir tanesidir.

PTT Finans ile yapabilecekleriniz;

  • Posta çeki hesap bakiesi sorgulama
  • Hesap hareketlerini izleme
  • Hesabınıza ait talimatları görüntüleme
  • Posta çeki hesabından havale yapma
  • Cep telefonu faturalarını ödeme
  • Anlaşmalı kurumlara ait fatura ödemeleri
  • Kredi kartı ödemesi

Kısacası PTT ile ilgili neredeyse tüm işlemleri yapmanızı sağlayan bu uygulamayı ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Cep PTT Finans uygulaması ile posta çeki hesap bakiyenizi sorgulayabilir ve hesabınızdaki finansal hareketleri Android cihazınızı kullanarak izleyebilirsiniz.
Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü' nün resmi uygulaması olan Cep PTT Finans ile internet bağlantısını kullanarak Android cihazınız üzerinden posta çeki hesabınızın bakiyesini sorgulayabilir, hesap hareketlerinizi izleyebilir, posta çeki hesabınızdan hızlı bir şekilde havale yapabilir, hesaplar arası para aktarım işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve GSM, elektrik, su ve kredi kartı gibi borç ödemelerinizi yapabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

-Posta çeki hesap bakiyenizi sorgulayabilir, hesap hareketlerini izleyebilirsiniz.-Hesabınıza ait talimatlarınızı görüntüleyebilirsiniz.-Posta çeki hesabınızdan havale yapabilirsiniz.-GSM faturalarınızı ödeyebilirsiniz.-Anlaşmalı kurumlarımıza ait faturalarınızı ödeyebilirsiniz.-Kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;