Çeşitli Börek Tarifleri

Android için Eğlence Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Üç Harf
indir.com gezginler.net

Misafiriniz mi gelecek? Hiç telaş yapmanıza gerek yok. Çeşitli Börek Tarifleri uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyin, arkanıza yaslanın ve uygulamanın zengin menüsünde bulunan birbirinden lezzetli börek tariflerini incelemeye başlayın.

Uygulamanın menüsünde bulunan börek tariflerinin hepsinin yapım aşamaları tek tek anlatılmıştır. Bu sebeple de malzemeleri tamamlayarak uygulamayı açmanız seçtiğiniz böreğin yapımı okumaya başlamanız yeterli olacaktır. Tariflerin hepsi daha önce denenmiş tariflerdir. Eğer tariflere bire bir uyar ve tüm malzemeleri tam ölçüsü ile kullanır iseniz börekleriniz resimlerdeki kadar mükemmel ve lezzetli olacaktır.

Sadece resimlerine bakmanızın bile iştahınızı kabartmasına yeteceği, ağzınızda dağılan çıtır çıtır, tadına doyum olmayan lezzetli ve bir o kadar da kolay yapılabilen börek tariflerini bulabileceğiniz, misafir geleceği anda çok işinize yarayacak olan bu kolay kullanım özelliğine sahip olan mükemmel uygulamayı Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Sadece resimlerini gördüğümüzde bile iştahımızı kabartan enfes böreklerle siz de sofralarınıza lezzet katın!Yufka ile hazırlayabileceğiniz pratik ve lezzetli bir börek...Ağızda dağılan ve kokusu mis gibi etrafa yayılan talaş böreği için işte tarifiniz!Yapımı kolay olan bu lezzetli tarif akşam yemeklerinde sofralarınızı süsleyecek!Tadına doyamayacağınız bu lezzete sofranızda yer açın!Yapımı çok kolay ve oldukça lezzetli olan bu tarif tam sofranıza göre!Çıtır çıtır olan bu böreği ister kahvaltıda isterseniz 5 çayınızın yanında tüketebilirsiniz.Sabah kahvaltılarınızda ailece zevkle tüketeceğiniz muhteşem bir lezzet...Farklı lezzetlere açık olanlar için yapımı hem kolay hem de lezzetli bir tarif...Yufka ile hazırlanan pratik ve bir o kadar da lezzetli bir börek...Yapımı oldukça zahmetli olan su böreğini yufka ile de hazırlayabilirsiniz.Pastırmanın tadına doyulmaz lezzeti ile hazırlanan muhteşem bir börek tarifi...Hem sağlıklı hem de doyurucu olan bu tarifi sofralarınızdan eksik etmeyeceksiniz!Demir deposu olan ve tahinle lezzetlendirilmiş bu tarifi denemeden geçmeyin!Besin değeri açısından oldukça zengin bir sebze olan patatesle hazırlanan tadına doyulmaz lezzet!Lezzetine doyamacağınız bu kıymalı börek tarifine herkes bayılacak!Geleneksel ve lezzetli bir tat olan lahmacunun böreğini denemeye ne dersiniz?Yapımı kolay ve lezzetli olan bu tarif sofralarınıza yeni bir renk katacak!

Ispanaklı kol böreği tarifiTalaş böreği tarifiKırk kat böreği tarifiEv yapımı kıymalı rulo börek tarifiSodalı puf börek tarifiPeynirli muska böreği tarifiPratik su böreği tarifiKaytaz böreğiKobete tarifiCantık tava lokumu tarifiBörekitas tarifiPastırmalı börek tarifiIsırgan otlu börek tarifiLahmacun böreği tarifiPatatesli börek tarifiTahinli ıspanak böreği tarifiKıymalı tepsi böreği tarifiSütlü ıslak börek tarifiDilber dudağı böreği tarifiSodalı peynirli börek tarifiMercimekli börek tarifiUşak böreği tarifiMısır unlu-fasulyeli börek tarifiPuf böreği tarifiPaçanga böreği tarifiKabaklı boşnak böreği tarifiPatatesli dilim börek tarifiPeynirli börek tarifiArnavut böreği tarifiIspanaklı rulo börek tarifiPatatesli kol böreği tarifiMantarlı tepsi böreği tarifiEtli poğaça tarifiKıymalı saç yufkası tarifiKatlama tarifiPuşkar böreği tarifi ve daha fazlası...

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;