Çilek Kız Pastanesi

Pasta yapma oyunu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: BudgeStudios
indir.com gezginler.net

Birbirinden lezzetli malzemeler şekerlemeler gıda boyaları kekler kek kalıpları renkli meyveler tatlı boyalarla hayalindeki pastaları yapıp onları renkli ve birbirinden sevimli kek kalıplarında pişirip servis setleriyle sunmak ister misin? Rüyalarındaki pastaları yapman ve güzel dekorasyonlarla onları herkese beğendirmek için yapman gereken tek şey bu oyunu indirmek.

Her yaştan çocuğun anlayabileceği mükemmel ama bir o kadar da kolay talimatları olan bu olay tam da çocuğunuza göre. Her bir tatlı ve pastanın sevimli bir süslemesi varken sizin de bu süslemelere katkı sağlamanız hayallerinizdeki bu güzel keki yapabilmeniz için kolaylaştırılmış oyun butonları işleri daha da bir keyifli hale getirecek. Pastalarınızı şeker hamuruyla yapın kek maytapları kremalar meyve şekerleri ve çikolatayla süsleyin. Bunu gün boyu yaparak hem yeni fikirlerle oyuna katkıda bulunun hem de eğlenceye daha da fazla ortak olun.

Çilek kız pastanesi hep de hayalinizi kurduğunuz o sevimli pastanenin kendisi. Oyunu arkadaşlarınızla da paylaşıp onlarla keyifli bir mücadeleye girebilir kimin daha iyi pasta ve kekler yapıp çöreklerini süslediğini onlara gösterin. Oyunda yıldız kazanmak için daha fazla süslemeli çörek kek ve kremalı pastalar yapın pişirme için püf noktaları öğrenin. Öğrendiğiniz şeyleri evinizde de deneyin sevdiklerinize harika pastalar kekler çörekler yapın bütün beğenileri üzerinizde toplayın.

İndirme Sayfası (indir.com)
Budge Studios ÇİLEK KIZ PASTANESİ oyununu sunar! Çilek Kız seninle bir şeyler pişirmek için sabırsızlanıyor! Lezzetli malzemeler, gıda boyaları, şeker hamuru, süslemeler ve dekorasyonlarla rüyalarınızdaki tatlıyı yapın! Aynı zamanda evde kendi tariflerinizi de yapabilirsiniz!

ÖZELLİKLER o Tüm yaşlardan çocuklar için adım adım talimatlar! o Her bir tatlının eşsiz ve lezzetli bir oyun mekaniği var! o Sütü kaseye doldurmak veya tavayı sarsmak için eğin! o Tatlınızı şeker hamuru, pasta maytapları, çikolata parçaları ve diğer malzemelerle süsleyin! o Doğum günü mumları ekleyin ve onları kendiniz üfleyin! o Bittiğinde tatlınızı yemek için dokunun! o Yıldız kazanmak için özel siparişleri tamamlayın! o Çilek Kız'dan bir sürü pişirme püf noktası öğrenin! o Kendi tarifinizi oluşturun ve saha sonra evde yapın!

TATLI o Çok Lezzetli Shortcake (Ücretsiz) o Çikolatalı Doğum günü o Tini Mini Kekler o Özel Brownie o Prenses Pastası

TÜM MUTFAK ALETLERI o Portakal Çiçeğinin Elektrikli Mikseri o Limon Kız'ın Pişirme Spreyi o Ahududu'nun İnce Bıçağı o Böğürtlenli Çörek'in Konveksiyon Fırını o Vişne Reçeli'nin Şeker Hamuru Presi

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;