Clue - Âdet Takvimi

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Üretici: BioWink GmbH
gezginler.net
Clue bilimi ve verileri kullanarak âdet döngünün benzersiz düzenlerini keşfetmene yardım eden bir kadın sağlığı uygulamasıdır. Sana âdet dönemini, PMS'ini ve doğurgan dönemini hatırlatır.

Clue, Amerikan Kadın Doğum Uzmanları ve Jinekologlar Üniversitesinin (ACOG) bir yayını olan Obstetrics & Gynecology tarafından en iyi ücretsiz âdet izleme uygulaması seçilmiştir.

==========

Clue'yu kullanarak:+ Ne zaman âdet göreceğini bil.+ Sonraki âdetinden, PMS ve doğurganlık döneminden önce hatırlatma al+ Döngünün benzersiz düzenlerini öğren.+ Seksi, ağrıyı, ruh hallerini, servikal akıntıyı, doğum kontrol haplarını ve daha fazlasını takip et.+ Partnerlerinle, arkadaşlarınla ve ailenle bağlanarak âdet sağlığı hakkındaki konuşmayı başlat.

Clue şunları da içerir:+ Asla çiçek, kelebek, örtmece veya pembe olmayacağını garanti ediyoruz.+ Âdet döngüsü hakkında, tıbbi ve bilimsel referanslar ile desteklenmiş detaylı açıklamalar.+ Âdet, kramplar, duygular, cilt, saç, uyku, egzersiz, enerji, aşerme ve daha fazlasını içeren 28 izleme kategorisi.+ Kolayca eğilimleri gözlemlemek için genel bir ortalama ile birlikte, mevcut ve geçmiş döngülerinin analizi.+ SENİN girdiğin verilerden öğrenen bir algoritma. Kullandıkça daha da akıllanır.+ Gizliliğini korumak için kişiselleştirilebilir bir şifre.+ Gizliliğini korumak için kişiselleştirilebilir bir şifre.+ Verini yedeklemek veya birden fazla cihazla giriş yapmak için isteğe bağlı olarak hesapla oturum açma.

Buzzfeed, The New York Times, Wired, TechCrunch, The Daily Mail, VentureBeat ve çok daha fazlası tarafından öneriliyor.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;