CM Cleanmaster Security FREE

Android için Ücretsiz Güvenlik Programı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: KS Mobile Inc.
tamindir.com

CM Cleanmaster Security FREE, Android cihazlarınızı zararlı uygulama ve aktivitelerden temizleyecek olan ücretsiz ve kapsamlı bir Android uygulamasıdır. Cihazlarınızı sadece korumak amacıyla geliştirilmeyen uygulama, aynı zamanda cihazlarınızı optimize etmenizi de sağlıyor.

Android telefon ve tabletlerinizi zararlı hertürlü içerikten korumak ve optimize etmek için güvenebileceğiniz uygulamalardan biri olan CM Security, bir çok farklı türdeki zararlı dosya ve uygulamayı tepsit ederek cihazınızı temizlemenize yardımcı oluyor. Cihazlarınızı kullanırken dikkatli davransanız bile, kimi zaman hiç beklemediğiniz şekilde kişisel bilgileriniz tehlikeye girebiliyor. Özellikle bir çok şifrenizin bulunduğu cihazlar üzerinde güvenilir bir güvenlik uygulaması kullanarak verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Cihazınızı korumak için farklı araçlar ve yöntemlere sahip olan CM Security'nin özellikleri:

  • Sistem Temizleme: Cihazınızın içinde bulunan tüm dosya ve uygulamaları temizleyen bir sistem taraması gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yükleme Esnasında Tarama: Bu özellik ile cihazınıza yüklediğiniz uygulamalar taranarak takibe alınır ve bu sayede yaratacakları herhangi bir tehlike durumunda engellenerek cihazınız korunur.
  • SD Kart Tarama: Kullanıcıların cihazlarına taktıkları SD kartları tarayarak temizlemelerini sağlar.
  • Arama Engelleme: Kullanıcıların istedikleri numaraları karalisteye ekleyerek bu kişilerin aramasını engelleyebildikleri en yararlı özelliklerden bir tanesidir.
  • Çöp Temizleme: Cihazınızda bulunan işe yaramayan dosyaları temizleyebileceğiniz yararlı bir özellik.
  • Güvenli Sörf: Bu özellik sayesinde internette yapacağınız gezintilerde, cihazınıza zarar verebilecek bir sayfaya giriş yapmaya çalıştığınızda otomatik olarak engellenirsiniz.

Son zamanlarda Android cihazlar üzerinde artan uygulama kullanım oranıyla birlikte, bu uygulamardan hangisinin güvenli olup olmadığını bilmek, cihazınızı korumak ve optimize etmek için kullanabileceğiniz CM Cleanmaster Security FREE uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;