CM Security-Uygulama Kilitleme

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
gezginler.net
CM Security 7. kez antivirüs dünyasının en iyi ödülünü aldı★ CM Security, AV-TEST tarafından yine 1 numara seçildi! AV-TEST, Almanya'da bulunan ve piyasadaki antivirüs programlarını düzenli olarak test edip onları başarıları karşısında ödüllendiren lider ve bağımsız bir kuruluştur. Ayrıca ödülleri IT güvenliği ve antivirüs araştırmaları dalında 1 numara kabul edilmektedir. Çok daha güvenli: Uygulama Kilitleyici'nin En Müthiş Özelliği - Gizli Özçekim - Şifrenizi iki kere yanlış giren kişinin fotoğrafını çeker- Bu sayede Whatsapp, Facebook gibi özel bilgi içeren uygulamalarınıza erişmek isteyen kişileri yakalayabilirsiniz
Profesyonel ve tamamen ücretsiz Uygulama Kilitleyici (Şifre ile uygulama kilitler): En iyi derecelendirilmiş, en hızlı ve en güvenli uygulama kilitleyicidir. 50 milyondan fazla kullanıcısına 26 dil seçeneği sunmaktadır. Uygulama Kilitleme özelliği sayesinde özel hayatınızı güvenceye alabilirsiniz:Uygulamaları Kilitle - Rehber, WhatsApp, Facebook gibi uygulamaları kurnaz kişilere ve meraklı arkadaşlarınıza karşı kilitler.Kilit Ayarları - Çocuklarınızın istenmeyen uygulamalar ve oyunlar indirmesine, telefon ayarlarını değiştirmesine engel olun.Gizliliği Kilitle - Galeriyi, fotoğrafları ve dosyalarınızı kilitler.Dünyadaki Android L ile uyumlu ilk uygulama kilitleyicidir CM Security'nin Öne Çıkan Özellikleri:

Numaralı Antivirüs Motoru: Hem yerel hemde bulut motorlarıyla güçlendirilmiş olan 500,000,000 kullanıcının tecrübe ederek onayladığı ayrıca 16 yıllık bilgisayar ve mobil güvenlik endüstrisi geçmişiyle oluşturulan bir oluşumdur. AV-TEST ve AV-Comparatives'in testlerinde arka arkaya birinci seçilmiştir.

Çok Katmanlı Koruma: Sistem açıklarını onarır, yeni uygulamaları, dosya sistemlerini ve internet sitelerini tarayıp cihazınızın güvenliğini ve eş zamanlı olarak gizliliğinizi de korur. Sisteminizi temizler ve cihazınızı hızlandırır.

Hızlı ve Kullanışlı: Tarama işlemi sadece 5 saniye sürer, diğer paralı antivirüs uygulamalarından %500 daha hızlıdır. Ayrıca CM Security'nin boyutu çok küçüktür, diğer antivirüs uygulamalarının kullandığı alanın sadece yarısına ihtiyaç duyar. Yüksek dereceli temizleme ve hızlandırma özellikleriyle birleştiğinde cihazınızın daha hızlı ve daha korumalı olmasını sağlar.

Hem telefonlarınız hem de tabletleriniz ile uyumludur

CM Security'nin Özellikleri: Uygulama Kilitleme - Android için dünyanın en hızlı ve en güvenilir uygulama kilitleyicisiFotoğraflarınızı, galerinizi ve mesajlarınızı kurnaz kişilere ve meraklı arkadaşlarınıza karşı kilitleyinUygulama Kilitleme özelliği sayesinde çocuklarınızın istenmeyen uygulamaları ve oyunları indirmesine engel olun Temizleyici & Telefon Hızlandırıcı RAM ve işlemcinizi hızlandırın

Telefonumu Bul | Anti-HırsızEn iyi "ÜCRETSİZ" telefon bulma aracıdır.Haritada telefonunuzun yerini tespit edin (Aygıtınızı uzaktan kontrol etmek için https://findphone.cmcm.com sitesine gidin)Cihazınızı bulmak için onu yüksek sesle çaldırın.Gizliliğinizi korumak icin cihazınızı kilitleyin. UYGULAMA & SİSTEM TARAMASITelefonunuzu virüslere, kötü amaçlı kodlara, güvenlik açıklarına, zararlı reklam kodlarına ve casus yazılımlara karşı korumak için yüklenmiş tüm uygulamaları ve dosyaları tarayın. HAFIZA KARTI TARAMATehlikeleri bulup silmek için hafıza kartınızı en ince ayrıntısına kadar taratın. KURULUMDA TARAMACihazınızı yeni uygulama ve güncellemelerdeki virüslerden eş zamanlı taramalarla koruyun. ZAMANLANMIŞ TARAMADüzenli otomatik taramalar size pasif olarak ekstra güvenlik sağlar. ARAMA ENGELLEMEİstemediğiniz kişilerden gelen çağrıları engelleyin. GÜVENLİ TARAMAKötü niyetli URL'leri engelleyin ve anında uyarı bildirimleri ile kimliğinizi avlayan internet sitelerine karşı kendinizi koruyun.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;